En İyi 10 Yatırım İş Fikirleri

0
yatirim-is-fikirleri-tekno-bilim-adami

Yatırım İş Fikirleri Nelerdir ? İnceleyelim

Siz de girişimci ruhu olanlardan mısınız? Yatırım iş fikirleri mi arıyorsunuz? Herkesin kendi işinin patronu olup, köşeyi dönmek istediği bir dönemdeyiz. Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ekibi olarak bu soruları yanıtladık.

[toc]

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”Catering nedir?” answer-0=”Catering, uzak bir yer veya otel, hastane, pub, uçak, kruvaziyer, park, film sitesi veya stüdyo, çekim yeri veya etkinlik mekanı gibi bir yerde yemek servisi sağlama işidir.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”Butik nedir?” answer-1=”Giyim ve süs eşyası satılan küçük dükkân.” image-1=”” count=”2″ html=”true” css_class=””]

İş baskısı ve yüksek çalışma saatleri ile tatmin etmeyen ücretler bir araya gelince yatırım yapacak farklı bir iş fikri bulmak isteyen kişi sayısı her geçen gün artıyor. Biz de sizin için 10 en iyi yatırım fikrini bu yazıda buluşturduk.

karli-is
yatirim-kazanc-en-karli-isler

10 En İyi Yatırım iş fikirleri 

1- Catering İşine Girmek

İnsanoğlu var oldukça yemek sektörü her zaman ayakta kalacaktır. Yatırım iş fikirleri arasında en çok tercih edilebilecek bu nedenle yemek sektörüdür.

İyi bir kadro ile uzun yıllar başarılı işler yapabileceğiniz bir catering şirketi kurabilirsiniz. Ayrıca bir kadın girişimci iseniz devlet katkılarından da yararlanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Dropshipping İle Para Kazanmak

2- Takı Yapıp Satmak

Çok az bir sermaye yapılabilecek bir iştir. Takı tasarlayıp satarak gelir elde edebilirsiniz. Sosyal medya üzerinden satış yaparak kazancınızı arttırabilirsiniz. Yapacağınız küçük reklamlar kitlenizi arttıracaktır.

3- Butik Açmak

Modayı seven ve takip edenler için her zaman popüler olan yatırım iş fikirleri arasında en çok tercih edilenidir. Zevkinize güveniyorsanız bu iş size göre. Küçük bir dükkan açın, farklı ürünlerle işe başlayın. Her yerde olan ürünlerle satış yapmaya çalışmak riskli olabilir. Çevrenize farklı olduğunuzu ürünlerinizle ya da fiyatlarınızla belli edebilirsiniz.Evde Çalışarak iş İmkanları yazı dizimizde bahsettim

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Su Kaçağı Yüzünden Evinizi Kırdırmayın !

4- Oyun Odaklı Cafe Açmak

Son dönemde gittikçe artan ve daha da büyüyecek olan bir sektör. Anne, çocuk ve babanın birlikte oynayabileceği oyunları içeren parkurlar oluşturun. Aileler tarafından kaliteli zaman geçirmek için tercih edilen bu oyunlar çocukları da eğlendiriyor.

Ayrıca bu yerinizde küçük bir cafe kısmı açarak, doğum günü ve özel günler için kiralayıp daha da fazla para kazanabilirsiniz. Bakınız Oyun oynayarak Ek Gelir elde etmek mümkün.Kanıtlarla örneklerini Online Oyun Oynayarak Ek Gelir Elde Etmek adlı makalemde anlattım.

5- Doğum Fotoğrafçısı Olmak

Fotoğrafa ilginiz varsa bu sektör tam size göre. İşe bir kursa gitmekle başlayın. Önce kendinize yatırım yapın. İşin inceliklerini öğrenin. Daha sonra iyi bir fotoğraf makinesi ile işe başlayabilirsiniz.

Önce aileniz ve çevreniz ile iş yaparken, zamanla daha fazla müşteri bulacaksınızdır. Yaptığınız işleri sosyal medyada paylaşın. Buradan çok müşteriye ulaşabilirsiniz. Bu son dönemde yatırım iş fikirleri arasında daha çok bayanların tercih ettiği bir iş oldu.

6- Organik Tarım Yapmak

Doğal yaşamın önemi anlaşılmaya başladı. Son dönemde bilinçlenen toplum artık hormonlu ürünler ile beslenmek istemiyor. Her şeyin doğalına yöneliyor. Siz de organik tarım yaparak güzel bir iş kurabilirsiniz. Başta fazla sermaye getirse de zamanla getirisi çok olacaktır. Her kesime hitap eden ürünler ile yatırım iş fikirleri arasında dikkat çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   İŞKUR 9.900 TL Başlayan Maaşlarla 120 Bin Kişiye Umut Olacak!

7- Çay Ocağı Açmak

Bizim kadar çay için başka bir ülke yoktur. Çay günün her saatinden tüketilen popüler bir içecektir. Fiyatı az gibi görülse de maliyeti çok azdır. Küçük bir dükkan açarak günde yüzlerce çay satabilirsiniz. Önemli olan dükkanınızın konumu ve çayın kalitesidir. Güzel çay yapan yerlerin her zaman müdavimleri olur.

8- Pilates Stüdyosu Açmak

Yatırım iş fikirleri içinde son dönemin en popüler olanlarından. Evinizin bir odasını bile kullanabilirsiniz. Eğitiminiz varsa temel aletleri alarak işe başlayabilirsiniz. Son dönemde pilatese artan ilgi ile katılımcı bulmanız zor olamayacaktır. Aletli ya da aletsiz pilates dersleri verebilirsiniz.

9- Taze Meyve Suyu Satmak

Hem kolay hem de yatırımı az olan maliyetli olan yatırım iş fikirleri arasındadır. Stant açarak işe başlayabilirsiniz. İlk başta bu daha az maliyetli olacaktır. Daha sonra bir meyve sıkacağı ve taze meyveler yeterli olacaktır. Müşteriniz arttıkça küçük bir dükkan açarak. Taze ve sağlıklı içecekler satmaya devam edebilirsiniz.

10- Kahve Dükkanı Açmak

Kahve, son dönemde en çok tercih edilen içecek haline geldi. Kahve tüketimi o kadar arttı ki son dönemde çıkan haberlere göre kahve, ileride zenginlerin içebileceği bir ürün olacak. Fazla tüketimden kahve üretiminin yetişmediği konuşuluyor. Kahveler tükenmeden bunu yatırım iş fikirleri arasında değerlendirin.

İlginizi Çekebilir : Yatırım Yaparak Para Kazanmak

Onlarca çeşit kahve satabilirsiniz. Küçük bir stant ile işe başlayın. Alışveriş merkezlerini tercih edebilirsiniz. Günde binlerce kişinin uğradığı alışveriş merkezinde kahve içmek isteyen çok kişi olacaktır. Kahve içmeden güne başlayamayan insanlar sizin ilk müşteriniz olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz