Netflix, şifrenizi başkalarıyla paylaşmak için ekstra ödeme yapmanızı istiyor

0
171
netflix şifre paylaşma extra ödeme
netflix şifre paylaşma extra ödeme

Merhaba sevgili tekno bilim adamı takipçileri; Netflix ucuz değil. Şirket yakın zamanda ABD ve Kanada’daki tüm planlarının fiyatlarını bu yılın başlarında artırdı ve sadece şimdi yükselecek. Netflix’i ucuza almanın bir yolu, arkadaşlarınızla bir hesap paylaşmaktır. Netflix ilk başladığından beri var olan bir uygulamadır. Ancak, Netflix bunu durdurmanızı istiyor (veya yaparsanız ekstra ödeme yapmanızı) istiyor.

Netflix, “hesapların haneler arasında paylaşıldığını” ve bunun da toplam gelirini ve orijinal dizi ve filmlere yatırım yapma yeteneğini azalttığını söylüyor. Netlfix hesap şifrelerini başkalarıyla kolay ve güvenli bir şekilde paylaşmak için şirket, hesaba “Ekstra Üye Eklemenin” yeni yollarını test ediyor.

Netflix

Netflix, önümüzdeki haftalarda Standart ve Premium planlardaki kullanıcıların hesaplarına iki kişiye kadar ekleyebileceğini söylüyor. Bu alt hesapların kendi profili, oturum açma bilgileri ve önerileri olacaktır. Şu anda, bu özellik yalnızca Peru, Şili ve Kosta Rika’da kullanılabilecek ve her bir ekstra üye için yaklaşık 2 veya 3 dolar tutacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   ChatGPT’nin CEO'sundan endişe yaratan açıklama: Biz de korkuyoruz

“Ekstra Üye Ekle”ye ek olarak Netflix, kullanıcıların profillerini yeni bir hesaba aktarmalarına da izin verecek. Netflix, insanların artık profil bilgilerini “görüntüleme geçmişini, Listemi ve kişiselleştirilmiş önerileri koruyarak” yeni bir hesaba aktarabileceklerini söylüyor. Ne yazık ki, şifre baskısının geleceğini biliyorduk. Şifre paylaşımı aslında Netflix’in hüküm ve koşullarına aykırıdır, ancak şirket şimdiye kadar bunu uygulamak için hiçbir adım atmamıştır. Mevcut özellikler yalnızca belirli bölgelerdeki hesaplar için geçerli olsa da, er ya da geç ABD’ye ve diğer bölgelere ulaşacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz