En İyi E-Ticaret Platformları

0
213
En İyi E-Ticaret Platformları
En İyi E-Ticaret Platformları

Başlamak için e-Ticaret web barındırma hizmetine ihtiyacınız olacak; bu, herhangi bir kesintiye neden olmadan işletmenizle birlikte ölçeklenebilen barındırma anlamına gelir. E-Ticaret sitenizi çalıştırmak için alışveriş sepeti yazılımına ihtiyacınız olacak. Bu, neredeyse kesinlikle kredi kartı işlemleri için bir ödeme ağ geçidi gerektirecektir, ancak zaten kurulmuşsanız ve iyi bir kredi dereceniz varsa, işlem maliyetlerini azaltmak için tüccar hizmetlerine hak kazanabilirsiniz.

Mevcut birçok e-Ticaret teması vardır, bu nedenle e-Ticaret web sitenizi tasarlamak pahalı olmak zorunda değildir. Ayrıca, fiziksel bir işletmeniz varsa, mobil kredi kartı işlemleri için bir Satış Noktası (POS) sistemi çok faydalı olabilir. Bir e-ticaret platformu kullanmak bir çevrimiçi mağaza oluşturmanın en kolay yolu olduğundan, size yardımcı olmak için en iyi yedi e-ticaret platformunu tek bir yerde topladık.

Acemi dostu editörü ve olağanüstü e-Ticaret özellikleri nedeniyle, incelememize göre küçük dükkanlar için en iyi çözümdür. Daha büyük ve daha çeşitli bir envanteriniz varsa Shopify’ı seçtik, Squarespace ise grubun para için en iyi değeri. Aşağıdaki karşılaştırma tablomuz size en iyi yedi e-ticaret platformunu gösterecek, bu nedenle favorinizin rekabete karşı nasıl bir performans sergilediğini ve her bir web sitesi oluşturucusunun neler sunabileceğini görmek için okumaya devam edin.

İşte En İyi E-Ticaret Platformlarının Listesi

Shopify

Shopify çok çeşitli kredi kartlarını kabul ettiğinden, mağazanızdaki ödeme anlaşmazlıkları konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Shopify ayrıca ek güvenlik için Düzey 1 PCI uyumluluğu ve 256 bit SSL şifrelemesi sağlar, böylece müşterinizin ve mağaza verilerinizin korunduğundan emin olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Chrome PDF Görüntüleyici Çalışmıyor (Çözümü)

Shopify’ın eksiksiz CMS’si, çevrimiçi mağazanızın işleyişi ve sunumu üzerinde tam kontrol sağlar. Shopify’ın bir başka harika özelliği de, kullanıcıların mağazalarını akıllı telefonlarından yönetmelerine izin vermesidir. Platform tamamen duyarlıdır ve kullanıcıların mağazalarını mobil ve masaüstü de dahil olmak üzere herhangi bir cihazdan izlemelerine, yönetmelerine ve ince ayar yapmalarına olanak tanır.

Sürekli hareket halinde olan girişimciler için pratik ve etkili bir yöntemdir. Shopify’ın satış yapmak için en iyi platform olmasının sebeplerinden biri de bundan kaynaklanmaktadır. Bununla birlikte, binlerce Shopify satıcısının arasından sıyrılmak zordur, bu nedenle tüm başarılı işletmeler, alıcıları yüksek kaliteli fotoğraflarla çekmek için ürün rötuş hizmetleriyle ortaklık kurar.

E-Ticaret Platformları
E-Ticaret Platformları

Magento

Nike, Procter & Gamble ve Cisco gibi büyük markalar Magento’ya güveniyor. Kodlama, ürünün gerekli bir bileşenidir. Bir geliştiriciniz veya bütçeniz varsa ve gerçekten yapılandırılabilir ve sağlam bir şey istiyorsanız, Magento iyi bir seçenektir. İstediğiniz zengin özelliklere sahip web mağazasına sahip olana kadar değişiklikler yapabilir ve bunları geri alabilirsiniz.

Topluluk, Magento’nun önemli bir yönüdür. Mağazanızda bir ücret karşılığında çalışacak veya bazı sorularınızı ücretsiz olarak yanıtlayacak çok sayıda geliştiriciye sahiptir. Platformunuzun işlevselliğini geliştirmek için uzantılar ve temalar satın alabileceğiniz bir pazar yeri de vardır.

WooCommerce

WooCommerce, web sitenize kurmak inanılmaz derecede basittir. WooCommerce web sitesine kaydolun. Yerleştirme sürecinin son adımına geldiğinizde WooCommerce’i mevcut bir WordPress sitesine otomatik olarak yükle’yi seçin. Eklentiyi yüklemeden önce oturum açmanız istenecektir. Zaten WordPress kullanıyorsanız daha kolay olamazdı. Benzer şekilde, WooCommerce mevcut arka ucunuzla sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   En İyi 10 Yatırım İş Fikirleri

WordPress panonuzdan siparişlerinizi yönetebilir, kupon oluşturabilir ve satış rakamlarını izleyebilirsiniz. Yeni ürünler eklemek, normal bir gönderi yazmak kadar kolaydır ve WooCommerce bir WordPress eklentisi olduğundan, WordPress ile aynı arayüzü kullanır, bu nedenle yeni bir platform öğrenmeniz gerekmez. Yeni bir ürün eklemekle yeni bir gönderi oluşturmak arasındaki tek fark, ürününüzle ilgili açıklama, resim, kategoriler ve etiketler gibi ayrıntıları eklemeniz gerekmesidir.

Wix

Wix, web barındırma ve alan adı kaydı da sunan bir sürükle ve bırak web sitesi oluşturucusudur. Ücretsiz olarak temel bir web sitesi oluşturabilirsiniz, ancak Wix’in e-Ticaret özelliklerini kullanmak için premium plana yükseltmeniz gerekir. Wix, e-Ticaret konusunda yardımcı olabilecek bazı araçlar içerir. Tüccarlar, platformu kullanarak siparişleri takip edebilir, çevrimiçi ödemeleri kabul edebilir, farklı kanallardan ürünler sunabilir ve terk edilmiş sepet kampanyaları yürütebilir.

Ancak, ürün bazlı işletmeler için kritik olan bazı temel hususlar eksiktir. Düşük stok uyarıları ve diğer önemli envanter yönetimi özellikleri mevcut değildir. 10’dan fazla ürününüz varsa, daha kapsamlı envanter takip araçlarına sahip bir platforma ihtiyacınız olacak. Ek olarak, sosyal ticaret entegrasyonları bir üçüncü taraf uygulamasının kullanılmasını gerektirir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz