Ücretsiz Online Photoshop Siteleri, Online Fotoğraf Düzenleme

0
ücretsiz online photoshop siteleri
ücretsiz online photoshop websitesi

Son derece itibarlı Adobe Photoshop yazılımı kadar güçlü, ancak yüksek fiyat etiketi olmayan bir çözüm arayışında mısınız? Harika! Bu yazıda, mevcut en iyi Photoshop alternatifine göz atacağız.

Ücretsiz Online Photoshop Siteleri

PhotoWorks

PhotoWorks, kullanıcı dostu olma ve etkileyici işlevsellik arasında mükemmel dengeyi yakalayan PC için akıllı bir fotoğraf düzenleyicidir. Hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için tasarlanan bu yazılım, bazı niş araçlarla birlikte tüm temel fotoğraf düzenleme özelliklerini sunar.

PhotoWorks’ün en büyük cazibelerinden biri, hem manzara hem de portrelerin düzenleme sürecini önemli ölçüde basitleştiren içeriğe duyarlı yapay zekasıdır. 450’den fazla RAW formatını destekleyen bu fotoğraf düzenleme yazılımı, net, sezgisel bir arayüze ve cansız çekimlerinizi göz kamaştırıcı hale getirmeyi amaçlayan temel seviyeden profesyonel seviyeye kadar geniş bir araç yelpazesine sahiptir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   En İyi Video Düzenleme Yazılımı

Photoshop

Colorcinch

Colorcinch, çok kullanıcı dostu web tabanlı bir düzenleyicidir ve Photoshop’a harika bir alternatiftir. Kapsamlı bir hazır ayar, grafik ve diğer yaratıcı özelliklere sahiptir. Colorcinch’in en güçlü yanlarından biri AI destekli özel efektlerin olmasıdır. Cartoonizer bunlardan biridir ve görüntüleri düzgün bir şekilde karikatürlere, eskizlere ve tablolara dönüştürebilir.

GIMP

GIMP (GNU Image Manipulation Program’ın kısaltması), sınırlı bütçeleri olan ve hala gelişmiş görüntü düzenleme yeteneklerine ihtiyaç duyanlar için mükemmel, açık kaynaklı bir Photoshop alternatifidir. Bu program Photoshop’a benzer gelişmiş bir tarama düzenleyicisidir.

Aslında, GNU Görüntü İşleme Programı, aradığınız şeye bağlı olarak temel bir boyama programı, çevrimiçi toplu işleme sistemi, fotoğraf rötuş programı, görüntü formatı dönüştürücü ve daha fazlası olarak kullanılabilir.

Pixlr x

Pixlr X, eski Pixlr düzenleyicisinin en yeni sürümüdür. Eski Pixlr düzenleyici, çok daha gelişmiş özellikler ve iyileştirmelerle birlikte gelir ve piyasadaki en iyi ücretsiz Photoshop alternatiflerinden biri olmayı amaçlar. Flash yerine HTML5’e dayanan bu program, herhangi bir modern tarayıcıda (iPad’lerde ve iPhone’larda bile!) iyi çalışır. Bu, kullanılabilirliğini genişletir ve dünyanın dört bir yanındaki fotoğrafçılar için daha çekici hale getirir. Ayrıca, koyu ve açık renk şemaları ile tamamlanmış şık ve modern bir arayüz ile birlikte gelir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz