Whatsapp yeni bir sesli mesaj özelliği üzerinde çalışıyor

0
whatsapp yeni sesli mesaj
whatsapp yeni sesli mesaj

Facebook’a ait anlık mesajlaşma WhatsApp, kullanıcıları için yeni bir sesli mesaj özelliği üzerinde çalışıyor. Bildirildiğine göre Global Sesli Mesaj Oynatıcısı, kullanıcıların sohbetten çıktıklarında sesli mesajları dinlemelerine izin verecek. Bu özellik, WhatsApp’ın yaklaşan özelliklerini takip eden çevrimiçi platform WaBetaInfo tarafından bildirildi.

Bu özellik, iOS için WhatsApp beta’nın geliştirilmesi sırasında fark edildi. Ancak anlık mesajlaşma platformunun onu Android kullanıcıları için de tanıtması çok muhtemel.

Rapora göre, küresel sesli mesaj oynatıcı uygulamanın en üstüne sabitlenecek. Bu, bir kullanıcı uygulamanın herhangi bir bölümünü açtığında her zaman görünür olmasını sağlayacaktır. Oynatıcı ayrıca kullanıcıların sesli mesajı istedikleri zaman duraklatmasına ve kapatmasına izin verecek. Yeni özellik, daha uzun süreli bir sesli mesaj alındığında faydalı olacaktır.

yeni bir sesli mesaj

Yeni WhatsApp Özelliğinin Ne Zaman Kullanıma Sunulması Bekleniyor?

Özellik şu anda geliştirme aşamasındadır. Yukarıda belirtildiği gibi, iOS için WhatsApp beta’nın geliştirilmesi sırasında fark edildi. WhatsApp’ın gelecekteki bir güncellemesinde yayınlanması muhtemeldir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Suzuki Vitara fiyatı 100.000 TL zamlandı! Suzuki Vitara 2020 fiyatları

Şirket, tüm kullanıcılara sunmadan önce ilk olarak beta test cihazı için tanıtacak. WhatsApp, yayınlanmadan önce küresel sesli mesaj oynatıcısının (renkler, arayüz) görünümünü de değiştirebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz