Yeni GTA 6 söylentileri Grand Theft Auto hayranlarına umut verdi

0
gta 6
gta 6

Yeni bir GTA 6 söylentisi, Grand Theft Auto hayranlarına oyunun piyasaya sürülmesinden bir milyon yıl uzakta olmadığına dair umut verdi. En son GTA 6 söylentisi, Rockstar Games’in nihayet oyunu bu yıl veya daha spesifik olarak bu Kasım ayında açıklamaya hazırlandığını iddia ediyor. Eğer bu doğruysa ve buradaki eğer vurgulanması gerekiyorsa bu, Rockstar Games’in son iki sürümü olan Red Dead Redemption 2 ve GTA 5’in her birinde olduğu gibi, GTA 6’nın muhtemelen 2023’e bağlı olduğu anlamına gelir. Açıkçası, bu gerçekleşirse, oyunu yakın zamanda görme umudunu yitiren Grand Theft Auto hayranlarının çoğunluğunu şaşırtacak.

Ne yazık ki, rapor, oyunun ortaya çıkma penceresinin ötesinde bir ton başka şeyden bahsetmiyor. Kasırgalar ve timsahlar gibi bir Miami ortamından bahsediliyor. İlki dinamik hava durumunu gösterebilir, ancak bu raporun kendisinde belirtilmemiştir. Raporda ayrıca haritanın GTA 5 haritasından üç kat daha büyük olacağı ve Fortnite’deki haritaya çok benzer şekilde zamanla gelişeceği belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Motorola Edge 50 Pro 16 Nisan'da Avrupa'da piyasaya sürülecek

GTA 6

Şimdi, bunlardan herhangi biri size tanıdık geliyorsa, bunun nedeni şu veya bu noktada farklı söylentiler, raporlar ve sızıntılar tarafından iddia edilmiş olmasıdır. Bu yeni söylenti, Grand Theft Auto söz konusu olduğunda hiçbir sicili olmayan bir kaynak olan ThatsSoBold’dan geliyor.

Yayınlandığı anda Rockstar Games bu söylenti hakkında yorum yapmadı. Bunun değişmesini beklemiyoruz çünkü asla söylentiler hakkında yorum yapmıyor. Ancak bu kalıbı bozar ve yorum yaparsa, hikayeyi buna göre güncelleyeceğiz. Bu arada, bunu bir tuz tanesi ile almayı unutmayın ve başkalarının daha önce oyunun bu yıl açıklanmayacağını iddia ettiğini unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz