Adobe ID Hesabı Nasıl Silinir?

0
Adobe ID Hesabı Nasıl Silinir
Adobe ID Hesabı Nasıl Silinir

Adobe Inc., yaratıcı bir şekilde tasarlanmış yazılım uygulamaları geliştiren bir teknoloji şirketidir. Misyonu “dijital deneyimlerle dünyayı değiştirmek” ve sanat ile teknoloji arasındaki uçurumu kapatmaktır. Adobe, dijital deneyimlerin günümüzün iş yeri ve eğitimi için yaygın ve gerekli olduğunun farkındadır. Şirket öğrenciler, öğretmenler, tasarımcılar, pazarlamacılar, yaratıcılar, kameramanlar ve daha fazlası için platformlar sunuyor. Adobe, 1982 yılında Kaliforniya’da kuruldu.

İlk ürünü, yazdırılabilir belgeler (bir programlama dilinin yanı sıra) oluşturmak için bir sayfa açıklama dili olan PostScript idi. Adobe yaratıcıları da yazı tiplerinin geliştirilmesine katıldı. 1985 yılında Adobe, ünlü Illustrator uygulamasını geliştirmeye başladı. Adobe Flash, Adobe’nin o zamandan beri durdurduğu bir multimedya içerik platformuydu. İlgili ürün Flash Player, bilgisayarlarda videoları ve diğer multimedya içeriğini görüntülemek için kullanılan bir yazılımdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   En İnce Ayrıntısına Kadar Wordpress SEO Ayarları – 2020

Flash Player, Adobe’nin en popüler bilgisayar ürünlerinden biridir ve kullanıcıların, Flash ile oluşturulan multimedya içeriğini (videolar ve grafikler gibi) tarayıcılarında görüntülemelerine olanak tanır. 2020’nin sonunda Adobe, Flash Player’ı da durdurmaya karar verdi. Adobe ID, Adobe.com web sitesi aracılığıyla oluşturulan bir hesaptır. Kütüphane kullanıcısının DRM (Dijital Hak Yönetimi) korumalı e-kitapları indirmesine ve açmasına izin verir.

E-kitapları e-okuyuculara aktarmak için bilgisayarınızda Adobe Digital Editions yazılımını kullandığınızda bu kimliğe ihtiyacınız vardır. Adobe ID’niz e-posta adresinizdir. Bu Adobe ID, tüm Adobe planlarınızı ve ürünlerinizi tek bir hesap altında yönetmek için kullanılır. Adobe uygulamaları ve hizmetleriyle güvenli ve kişiselleştirilmiş bir deneyim için bir Adobe ID gereklidir. Adobe ID hesabınızı silme adımları aşağıdadır.

Adobe ID Hesabı
Adobe ID Hesabı

Adobe ID Hesabını Silme

Bir Adobe ID’yi bilgisayardan kaldırmak nispeten basit bir işlemdir.

  1. Önce Adobe uygulamasını açın ve doğru Adobe ID ile oturum açın.
  2. İçeri girdikten sonra Yardım menüsüne giderek “Devre Dışı Bırak”ı seçin.
  3. Hesabı devre dışı bırakmak istediğinizden emin olup olmadığınızı soran bir uyarı mesajı görünecektir.
  4. “Evet”i tıkladığınızda Adobe ID bilgisayardan kaldırılacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz