WordPress Güncellemesi Sorunlu Mu?

0
43
wordpress-tekno-bilim
wordpress-guvenlik

WordPress güncellemesi ilgili karşımıza çıkan pek çok durum var. İnsanlar son dönemde bu güncellemeleri bir şekilde yazılımlarla ilgili mi değil mi onu düşünüyor. Bu yüzden size dair yapacağımız öneriler de doğrudan bu konular üzerine olacak. Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi olarak bu konuyu ele aldık.

Wordpress Güncellemesi gerekli midir?

Evet güncelleme gereklidir. Birçok hack girişimi güncel olmayan sürümler tercih edilerek yapılmaktadır.

Wordpress'i Güncellemezsek Ne olur ?

Eğer Güncel olmayan wordpress sisteminize sızacak zararlı yazılımlara açık oluşturur.

Wordpress Eklenti Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Wordpress Eklenti güncellemesi için ; WordPress admin panelini açın ve Güncellemeler sekmesine tıklayın.Bu sekmeye tıkladığınızda WordPress core, tema ve eklentileri güncelleyebileceğiniz güncellemeler ekranına yönlendirilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   En iyi Wordpress soru cevap eklentileri hangileri?

WordPress veri sistemi, bilgisayarınızdan kolaylıkla site kurmanızı sağlayacaktır. Bu sayede kendiniz de bu duruma dair bir ışık ve yenilik oluşturmuş olacaksınız.

Aşama aşama büyüyen ve yenilenen her bir beklenti ve çözüm için daha fazla zaman kaybetmeyin ve süreçleri de bu konuda yakınınıza çekmeye devam edin.

Ayrıca İlginizi çekerse şu konumuza da göz atabilirsiniz: 50 bin WordPress Sitesi için Yazılım tehlikesi !

Genellikle insanların istediği kolaylıklar sunan WordPress, hızlı bir çalışma mantığı güdüyor. Bu sayede herkes için de farklı ve keyifli bir çalışma sağlanmış oluyor. Burada amaçlar ve beklentiler de bizleri mutlu edecek türden olunca işler biraz daha karışıyor.

Çünkü son güncellemelerde daha çok kodlarla ilgili sorunlar var gibi ve zamanlama sorunları çıkıyor. Bu yüzden de yeni güncellemelerde bu sorunların çözülmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   SEO Nedir ? Nasıl Yapılır? Uygun Fiyatlı SEO Hizmeti Alın!

WordPress güncellemesi ve zamanlama sorunu

Zamanlama sorunu ile pek çok kişinin derdine yeni bir dert getiriliyor gibi. Çünkü içerikler zamanlanınca bir anda yayından kalkıyor ve bu durum da herkesin canını sıkmaya yetiyor.

Aşamalar ve amaçlar üzerine bakınca da herkes için farklı ve yoğun bir süreç yaşayacağı belli oluyor. Geleneksel site tasarımlarına göre zamanlama sorunu yaşayan herkes, WordPress güncellemesi ile ilgili nasıl bir yol üzerinden ilerleyeceğini düşünüyor.

Adım Adım Resimli WordPress Kurulum Rehberi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz