Waifu İle fotoğrafları Animeye Çevirme Uygulaması

4
717
Waifu-İle-fotoğrafları-Animeye-Çevirme-Uygulaması
Waifu-İle-fotoğrafları-Animeye-Çevirme-Uygulaması

Merhaba Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ekibi.Bugün Waifu fotoğrafları Animeye İle Çevirme konusundan Bahsedeceğim. Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz ve dünya genelinde de popüler olan fotoğrafları animeye çeviren bir uygulamadır. Gelin uygulamaya göz atalım. 

 

Waifu Nedir?

Waifu anlamı canlı olmayan anime veya manga gibi görsel medya da yer alan kişi yada kişilerin romantik çekim çektim duyduğu kurgusal karakterlere verilen bir addır. Erkekler ise muadili Husbando olarak adlandırılır. Wafiu karakterlerinin bir çoğunluğu anime, manga veya japon video karakterlerinden gelmektedir.  

waifu-nedir
waifu-nedir

 

Waifu Fotoğrafları Animeye Çevirme Uygulaması Nedir?

Waifu uygulaması ile neredeyse birçok kişi bu uygulama ile kendini bir animeye dönüştürmektedir. Oldukça ilgi gören bu uygulama diğer uygulamalardan farklı olarak bir mobil uygulama olarak değil web tarayıcınız üzerinden gerçekleştirebileceğiniz bir uygulamadır. 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   En Çok Beğenilen Ücretsiz En İyi Wordpress Temaları 2020

Fotoğrafları Nasıl Anime’ye Çevirebiliriz? 

Bu uygulamada sadece yapmanız gereken ilk iş anime yapacağınız fotoğrafı seçmeniz olacaktır. Herhangi bir fotoğrafı seçtikten sonra “waifu.lofiu.com” web sitesine giriş yaparak fotoğrafınızı mavi alana tıklayıp yüklemeniz gerekiyor. 

waifu-uygulaması
waifu-nasıl-kullanılır?

 

Şunu da unutmamak lazım yükleyeceğiniz fotoğraftaki yüzünüzün net olması gerekmektedir aksi halde işlem gerçekleştirmeyecektir. Yükledikten sonra en alt kısmına gelerek saniyeler içinde fotoğrafınız anime karakterine dönüştürecektir. Böylece sizin de bir anime fotoğrafınız olacaktır. 

waifu-nasıl-kullanılır?
waifu-nasıl-kullanılır?

 

Peki ya siz Waifu uygulaması hakkında düşünceleriniz nelerdir? Fotoğrafları animeye çevimenin en kolay yolu olarak düşünülüyor. 

Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz! 

 

4 YORUMLAR

  1. Çok eğlenceli bir uygulama bu corona günlerinde bizi eğlendirdi bizlere bu degerli uygulamayi paylaştığınız için teşekkür ederim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz