Online Yeni Bir PAC-MAN Oyunu Duyuruldu: Pac-Man Live Studio

0
21
Pac-man-live-studio
Pac-man-live-studio

 Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ekibi olarak bugün sizler için en güncel haberleri iletmeye çalışıyoruz. Bir çoğumuzun bildiği yılların oyunu PAC-MAN için yapımcısı Bandai Namco yeni bir çevrim içi oynanabilecek PAC-MAN oyunu çıkarılacağını duyurdu.

Online Oynanabilecek PAC-MAN Oyunu: Pac-Man Live Studio

Pac-Man Live Studio
Pac-Man Live Studio

Bugün 22 Mayıs 2020 yani Pac-man oyunun çıkışının 40. yıl dönümü. 22 Mayıs 1980 yılınca Bandai Namco tarafından yayınlanan oyun dünyaca büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. Yapımcı şirket ise bugün 40. yıl kutlaması olarak yeni bir çevrimiçi oynanabilecek pac-man için çalıştıklarını duyurdu.

Son zamanlarda çıkan veya çıkacak oyunlarla ön planda olan Bandai Namco şirketi bugün Amazon ile birlikte adı Pac-Man Live Studio olan oyunu çıkaracaklarını duyurdu.

Pac-Man Live Studio
Pac-Man Live Studio Online Modu

Adından da görebildiğimiz gibi oyun Super Mario Maker‘daki gibi studio mantığı ile yeni haritalar ve modlar oluşturabileceğimiz bir oyun olacak. Bizim tasarladığımız oyun modları ve haritayı tek başımıza da oynayabilecekken, tasarladığımız oyunu multiplayer tarzında çevrimiçi şekilde de oynayabileceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Google Fotoğraflar'ın yeni gelişmiş video düzenleyicisi yayına başlıyor

Pac-Man Live Studio için ayrıca yeni bir oyun modu daha geliyor. Çevrimiçi ve ekiplerle oynanılmasını teşvik edecek oyundaki yeni sonsuz modu size adı gibi bitmeyen bölümleri geçme ve seviye kasma imkanı verecek. Bu modla alakalı tüm ayrıntılar paylaşılmasa da her kullanıcının her levelde yalnız bir canı olacak ve ekipteki herhangi bir kişi bölümü geçerse takımca level atlayacaklar.

Pac-Man Live Studio
Pac-Man Live Studio’nun yaratıcı modu

Bu oyunu oynayabilmek için indirmemize de ayriyeten gerek olmayacak. Direk Twitch üzerinden Pac-Man Live Studio kanalına giderek orada oynayabileceğiz.

Bugün ilk defa duyurulan oyun için net bir tarih verilmedi ancak Pac-Man 40. yaş günü kutlamalarında çıkacağı söylendi. Bu kutlamaların ise önümüzdeki aylarda başlayacağının sinyalleride kaynak edindiğimiz yapımcının resmi sitesinde paylaşılan makalede belirtiliyor. Ayrıca yine bu duyuruda kutlamalar için seslendirilecek müziklerin 24 temmuz tarihinden itibaren yayınlanacak olması bize Ağustos ayı sinyallerini yakıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Instagram Kaydedilenleri Silme Nasıl Yapılır?

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz