iPhone ve iPad için En İyi Fotoğraf Düzenleyici Uygulamaları

0

iPhone ve iPad için En İyi Fotoğraf Düzenleyici Uygulamaları,  içeriğimize hoş geldiniz  tekno bilim adamı okuyucuları; Fotoğrafları düzenlemek için en iyi uygulamayı mı arıyorsunuz? Apple App Store’da tonlarca harika fotoğraf düzenleme uygulaması var ve her ay daha fazla ve daha güçlü fotoğraf düzenleme uygulaması ekleniyor. Bu yüzden doğru uygulamayı seçmeniz zorlaşabilir, bu yüzden bu makalede, iOS ve iPadOS için 2021’de fotoğraf düzenleme için en iyi uygulamanın listesini çıkardık.

[toc]

iPhone ve iPad için : PicsArt

PicsArt, iPhone ve iPad için en popüler ve en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir. Uygulamanın kullanımı çok kolaydır ve tüm özellikleri keşfetmesi çok zaman almaz. Döndürme, kırpma, kontrast, doygunluk ve çok daha fazlası gibi tüm temel fotoğraf düzenleme araçlarını bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Photoshop Renk Aralığı Nasıl Ayarlanır?

Snapseed

Snapseed, Google tarafından geliştirilen iPhone ve iPad için ücretsiz bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır ve birçok gelişmiş özelliğe sahiptir. Ama önce kullanıcı arayüzünden bahsedelim. Uygulama arayüzü temiz, tüm araçlara erişim kolaydır ve reklamsız olarak gelir.

fotoğraf düzenleme uygulaması
Snapseed

Motionleap

Hareketli bir fotoğraf oluşturmak istiyorsanız, Motionleap uygulamasını ciddiye almalısınız. Bu uygulama, herhangi bir resmi birkaç dokunuşla animasyonlu bir resme dönüştürebilir.

Polish

Tüm alışılmış araçlar ve filtrelerle birlikte gelen, iOS için ücretsiz bir fotoğraf düzenleme uygulamasını cilalayın. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda filtre vardır ve birkaç filtre ücretsizdir ve bazıları profesyonel plan kapsamındadır.

Photo Lab

Photo Lab, yüz montajları, makyajlar, GIF animasyonları, sanat arka planları ve çok daha fazlasını içeren 900’den fazla efekt içeren geniş bir fotoğraf efektleri koleksiyonuna sahiptir. Uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır ve oldukça özelleştirilebilirdir ve düzenlemenin çoğu uygulamanın kendisi tarafından yapılacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz