Instagram’da Sfs, Unf, GT Ne Demektir?

0

Instagram ‘da Sfs, UNF, GT ne anlama geliyor? Bu konuda yapılacak şeyler herkes için farklı bir duyuru anlamına gelse de sizin için ön plana çıkarılıyor.

Sizin için hepsini sırayla ön plana çıkarıp duyurusunu yapmak istiyoruz. Bildiğiniz gibi Instagram üzerinde SFS ve diğer bütün kısaltmaları anlatıyoruz. Teknoloji Haberleri ailesi olarak bu konuyu ele aldık.

  • SFS
  • UNF
  • GT
  • DM

SFS Ne Demek?

Bilgisayarınızdan Instagram Gönderi Paylaşma

Instagram üzerinde Sfs görürseniz, bilin ki karşılıklı profil paylaşımı yapılıyor demektir. Bu duruma dair yapılacak olan her bir seçeneği görebilir ve değerlendirebilirsiniz. İki hesabın birbirinin hesabını paylaşması ve profillerine dair güncel seçeneklerin ön plana çıkarılması büyük bir öneri ve çözüm üretmektedir.

Unf Ne Demek?

Instagram'da Sfs, Unf, GT Ne Demektir?
Instagram’da Sfs, Unf, GT Ne Demektir?

Instagram üzerinden sıkça duyulan kelimelerden olan unf, herkes için farklı ve ayrıcalıklı bir seçenek oluşturuyor. Aşama aşama değişen ve yenilenen bütün çözümleri yine online olarak kullanabiliyorsunuz. UNF demek de unfollow demek. Yani takipten çıkmak demek. Birisi unf diyorsa bilin ki takipten çıktım demek istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Facebook, oyun ortaklığı programını genişletiyor

Ayrıca Sizi takip etmeyenleri bulabilmeniz için https://teknobilimadami.com/instagram-takip-etmeyenleri-birakma-ve-bulma/ konusunu ziyaret edebilirsiniz.

Instagram : Gt Ne Demek?

Gt demek geri takip demek. Bu yüzden de söyleyecek şeyler çok farklı bir aşama ile ilerliyor ve ön plana çıkarılmaya devam ediliyor.

İlginizi Çekebilir : Instagram Bildirim Gelmiyor Sorunu Çözümü

Ayrıntıların ve seçeneklerin tamamında GT konusunda güncel bir hizmet sunuluyor. Geri takip ve daha fazlası için güncel her şeyi tek bir tıklama ile kullanabiliyor ve ön plana çıkarabiliyorsunuz.

Sonuçları ve durumları bu şekilde inceleyebilir ve ön plana çıkarabiliriz. Sosyal medyanın bu denli duyurularını ve Instagram güncellemelerini kullanarak sizler de yeni duyuruları ve güncel bilgileri takip edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır.

ilginizi Çekebilecek instagram ile ilgili diğer konular aşağıda linkler halinde paylaştık.

Instagram Dondurma Geçici (Güncel Link)

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   9 yaşında 29,5 milyon dolar! İşte karşınızda en çok kazanan YouTuber

https://teknobilimadami.com/instagram-paylasima-yeni-konum-ekleme-detayli-anlatim/

https://teknobilimadami.com/instagram-uygulamadan-atiyor-cozumu/

https://teknobilimadami.com/instagram-hikayenize-spotify-muzik-ekleme/

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz