Instagram Hikayenize Spotify Müzik Ekleme

0
Instagram Hikayenize Spotify Müzik Eklemek
Instagram Hikayenize Spotify Müzik Eklemek

Spotify, Instagram da dahil olmak üzere çeşitli sosyal medya uygulamalarıyla entegrasyon sunarak bir şarkıyı doğrudan bir Instagram hikayesinde paylaşmayı kolaylaştırır. Spotify, Instagram’a ek olarak Twitter, Facebook, WhatsApp ve Reddit ile entegrasyon da sunarak kullanıcıların müziklerini arkadaşları, aileleri ve takipçileriyle paylaşmalarına olanak tanır. Ayrıca Instagram kullanıcıları kendi kataloglarındaki şarkıları sesli olarak da paylaşabilirler. Başlamadan önce, kullanıcıların Instagram Stories’e masaüstünden değil, yalnızca Android ve iOS uygulamalarından şarkı ekleyebileceğini unutmamak önemlidir. Ancak, bu yalnızca kapağı hikayede gerçek bir müzik olmadan yayınlar.

Instagram Stories’i kullanarak son dakika müziklerini paylaşma seçeneği Instagram uygulamasında gizlidir ve birkaç basit adımla erişilebilir. Instagram kullanıcıları şu anda Spotify şarkılarını sesli olarak paylaşamıyor. Spotify’ın çeşitli sosyal medya uygulamalarıyla entegrasyonu, onu dünyanın en popüler müzik akışı platformlarından biri haline getirdi. En sevdiğiniz Spotify şarkılarını Twitter, WhatsApp, Facebook ve daha fazlasında paylaşabilirsiniz. Bu gönderide, Spotify müziğini doğrudan Instagram hikayenize nasıl ekleyeceğiniz hakkında konuşacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   6G teknolojisi geliyor!
Spotify
Instagram Hikayenize Spotify Müzik Ekleme

Instagram Hikayenize Spotify Müzik Nasıl Eklenir?

  1. Telefonunuzda veya tabletinizde Spotify uygulamasını açın. Paylaşmak istediğiniz bir şarkıyı dinledikten sonra ekranın sağ üst köşesindeki üç noktaya dokunun.
  2. “Paylaş” a dokunun.
  3. Paylaşım seçenekleri listesinden “Instagram Hikayeleri”ni seçin.
  4. Bu, Instagram uygulamasını açacak ve şarkı simgesini otomatik olarak dolduracak ve yeni bir hikaye gönderisine bağlanacaktır. Göndermeden önce metin veya çıkartma eklemek gibi hikayenizde ayarlamalar yapabilirsiniz. Gönderinizi düzenlemeyi bitirdikten sonra, ekranın altındaki “Gönder”e dokunun.
  5. Şarkıyı paylaşmak için “Hikayeniz”in yanındaki “Paylaş”a dokunun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz