Instagram Hikayenize Spotify Müzik Ekleme

0
Instagram Hikayenize Spotify Müzik Eklemek
Instagram Hikayenize Spotify Müzik Eklemek

instagram story spotify müzik ekleme, Instagram da dahil olmak üzere çeşitli sosyal medya uygulamalarıyla entegrasyon sunarak bir şarkıyı doğrudan bir Instagram hikayesinde paylaşmayı kolaylaştırır.

Spotify, Instagram’a ek olarak Twitter, Facebook, WhatsApp ve Reddit ile entegrasyon da sunarak kullanıcıların müziklerini arkadaşları, aileleri ve takipçileriyle paylaşmalarına olanak tanır. Ayrıca Instagram kullanıcıları kendi kataloglarındaki şarkıları sesli olarak da paylaşabilirler.

Başlamadan önce, kullanıcıların Instagram Stories’e masaüstünden değil, yalnızca Android ve iOS uygulamalarından şarkı ekleyebileceğini unutmamak önemlidir. Ancak, bu yalnızca kapağı hikayede gerçek bir müzik olmadan yayınlar.

İnstagram Hikayeye Müzik Ekleme Spotify

Instagram Stories’i kullanarak son dakika müziklerini paylaşma seçeneği Instagram uygulamasında gizlidir ve birkaç basit adımla erişilebilir. Instagram kullanıcıları şu anda Spotify şarkılarını sesli olarak paylaşamıyor.

Spotify yerel müzik ekleme ve çeşitli sosyal medya uygulamalarıyla entegrasyonu, onu dünyanın en popüler müzik akışı platformlarından biri haline getirdi. En sevdiğiniz Spotify şarkılarını Twitter, WhatsApp, Facebook ve daha fazlasında paylaşabilirsiniz. Bu gönderide, Spotify müziğini doğrudan Instagram hikayenize nasıl ekleyeceğiniz hakkında konuşacağız.
Spotify
Instagram Hikayenize Spotify Müzik Ekleme

Instagram Hikayenize Spotify Müzik Nasıl Eklenir?

İnstagram story spotify müzik eklemek için 5 madde halinde aşağıya yazdım. 

 1. Telefonunuzda veya tabletinizde Spotify uygulamasını açın. Paylaşmak istediğiniz bir şarkıyı dinledikten sonra ekranın sağ üst köşesindeki üç noktaya dokunun.
 2. “Paylaş” a dokunun.
 3. Paylaşım seçenekleri listesinden “Instagram Hikayeleri”ni seçin.
 4. Bu, Instagram uygulamasını açacak ve şarkı simgesini otomatik olarak dolduracak ve yeni bir hikaye gönderisine bağlanacaktır. Göndermeden önce metin veya çıkartma eklemek gibi hikayenizde ayarlamalar yapabilirsiniz. Gönderinizi düzenlemeyi bitirdikten sonra, ekranın altındaki “Gönder”e dokunun.
 5. Şarkıyı paylaşmak için “Hikayeniz”in yanındaki “Paylaş”a dokunun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Şekilli Oyun Nickleri 2022

Telefonumdaki Müzikleri Spotify a Ekleme

Spotify bilgisayardan müzik eklemek için aşağıdakileri sırayla yapınız.

 1. Spotify Uygulamasını Açın: İlk olarak Spotify uygulamasını telefonunuzda açın.
 2. Kütüphane Bölümüne Girin: Spotify ana ekranında alt kısımda bulunan “Kütüphane” veya “Kitaplık” sekmesine gidin.
 3. Müzikler Bölümüne Girin: Kütüphane veya Kitaplık bölümünde, genellikle “Müzikler” veya “Şarkılar” gibi bir bölüm olacaktır. Bu bölüme girin.
 4. Müzikleri Ekleyin: Burada genellikle sağ üst köşede bulunan bir artı (+) işareti veya “Şarkıları Ekle” gibi bir seçenek bulunur. Bu seçeneği seçin.
 5. Dosyalarınızı Seçin: Şimdi telefonunuzda bulunan müzik dosyalarını seçebilirsiniz. Bu, telefonunuzun depolama ayarlarına bağlı olarak değişir, ancak genellikle müzik dosyalarınızın bulunduğu bir klasörü seçebilirsiniz.
 6. Eklemeyi Tamamlayın: Müzik dosyalarınızı seçtikten sonra, Spotify bu dosyaları tarayacak ve kütüphanenize ekleyecektir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Tiktok ABD Yönetimine Dava Açıyor

Instagram ile ilgili diğer konulara aşağıdan bakabilirsiniz :

İnstagram Dondurma Linki

https://teknobilimadami.com/instagram-dondurma-link/

İnstagram Bildirim Gelmiyor Sorunu Çözümü

https://teknobilimadami.com/instagram-bildirim-gelmiyor-sorunu-ve-cozumu/

İphone İnstagram Video İndirme Nasıl Yapılır ?

https://teknobilimadami.com/iphoneda-instagram-video-indirme-nasil-yapilir/

Haber :

Yahoo, Instagram kurucularının yapay zeka odaklı haber uygulaması Artifact’i satın aldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz