Evde Yapabileceğiniz 4 Hobi

0
21
hobi

Merhaba değerli Teknobilimadamı takipçileri, bugünkü yazımızda sizlere evde kaldığınız günlerde yapabileceğiniz 4 farklı hobiden bahsedeceğim. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde daha doğrusu aylar içinde tüm dünyayı ve ülkemizi de etkisi altına alan corona virüsü yani covid-19 yüzünden herkes evlerine kapanmış, hayat durmuş durumda. Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ailesi olarak bu konuyu ele aldık.

 İlginizi Çekebilir : Karantina Varken İzlenecek Filmler

 

E hal böyle olunca insan olarak bir aktivite bir uğraş arayışı içine giriyoruz. Türkiye’nin Teknoloji Blogu Teknobilimadamı ailesi olarak bu arayışınıza son vermek bizim görevimiz. Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız, evlerinizde yapabileceğiniz aktivite önerileri yaptığımız rehberlerimize göz atmayı da unutmayın.

Evde Yapabileceğiniz Hobiler Nelerdir?

Yapboz, Oyun, Maket, Ev Oyunu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   H2X’ten Hidrojenle Çalışan Araba Geliyor

Hobilerinizin Neyle Sınırlı?

Hayal gücünüzle sınırlı.

Hobi oyuncaklarını nereden alabiliriz?

Online alışveriş sitelerinden.

Evde Yapabileceğiniz 4 Farklı Hobi

1-) Yapboz, Puzzle: Sizlere vakit geçirmeniz için hazırladığımız bu listenin birinci sırasında yapboz, İngilizcesi ile puzzle geliyor. Yapboz, evde kaldığımız şu günlerde ya da isterseniz her hangi boş bir vaktinizde isterseniz ailecek isterseniz tek başınıza yapabileceğiniz bir etkinlik.

Günümüzde yapbozun çocuklar için olan 25 parça yapbozlardan tutun, 1500 parça yapbozlara kadar bir çok çeşidi bulunuyor. Dışarı çıkmadığımız şu günlerde dilediğiniz yapbozu online alışveriş siteleri olan; Hepsiburada, Trendyol vs. sitelerden rahatlıkla bulabilirsiniz.

2-) Maket Yapmak: Hobi listemize devam ederken ikinci sıraya yapboza nazaran daha fazla uğraş gerektiren ve belki de yapısı ve yapılışına göre daha fazla vaktinizi alacak olan maket yapmayı koyuyoruz.

Yine tek başınıza ya da ailenizle birlikte yapabileceğiniz çok küçük boyutlardan büyük boyutlara binlerce maket sizleri bekliyor. Dışarı çıkmadığımız şu günlerde dilediğiniz maketi online alışveriş sitelerinden bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Ucuz fiyatıyla RedmiBook Air 13 tanıtıldı

3-) Ev Oyunları Oynamak: Listemizin üçüncü sırasında ilk iki seçeneğe göre türüne göre daha maliyetsiz olan bir seçenek var. Ev oyunları. Ev oyunlarına onlarca örnek çıkartabilirsiniz. Burada iş sizin hayal gücünüze kalmış.

4-) Oyun Oynamak: Listemizin dördüncü sırasında bilgisayar, konsol oyunları var. İnternete girdiğiniz zaman binlerce çeşit bilgisayar ve konsol oyunları indirmeniz için sizleri bekliyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz