Yepyeni tasarımı ile yeni iMac modelleri tanıtıldı

0
21

Eğer hatırlarsanız geçtiğimiz haftalarda Apple’ın resmi internet sitesinde iMac modellerinin kaldırıldığını yaptığımız haber ile duyurmuştuk. O haberde şu cümlelere yer vermiştik:

” “Pro” olmayan iMac modelleri hâlâ satışa devam ediyor. Bu modellerin satıştan kaldırılmasının nedenin de Apple Silikon işlemcili yeni iMac modellerinin satışa çıkacak olması olarak tahmin ediliyor. Bir de Apple Silikon işlemci ile gelen Mac Pro’da satışa çıkacağı için iMac Pro devri artık kapanıyor diyebiliriz.

iMac Pro yerine Mac Pro tercih edilebilir. Ya da tam anlamıyla bir iMac deneyimi yaşamak isteyenler, normal iMac modellerini tercih edebilir. Zaten işlemciler standart olduğu için iMac ve iMac Pro modelleri arasında pek bir fark olacağını düşünmüyoruz. Zira yeni iMac’lerin ekran tarafında da iyileştirileceği söyleniyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Chrome Reklam Engelleme Eklentileri

Spring Loaded etkinliği ile tanıtılan yeni iMac modelleri, oldukça farklı tasarım ve renk seçenekleri ile karşımıza çıktı. Bunun yanında 24 inç ekran boyutu ve 4.5K Retina ekran ile bir hayli tercih edilecek gibi duruyor.

Yeni iMac fiyatları

Yeni iMac fiyatları
  • 8 çekirdekli CPU, 7 çekirdekli GPU, 256 GB depolama, 24 inç 4.5K Retina ekran, 8 GB RAM: 14.499 TL
  • 8 çekirdekli CPU, 8 çekirdekli GPU, 256 GB depolama, 24 inç 4.5K Retina ekran, 8 GB RAM, Gigabit ethernet, Touch ID özellikli Magic Keyboard: 16.699 TL
  • 8 çekirdekli CPU, 8 çekirdekli GPU, 512 GB depolama, 24 inç 4.5K Retina ekran, 8 GB RAM, Gigabit ethernet, Touch ID özellikli Magic Keyboard: 18.899 TL

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz