Yeni iMac modelleri yolda: Spring Loaded etkinliği ile tanıtılacak!

0
57

Eğer hatırlarsanız geçtiğimiz haftalarda Apple’ın resmi internet sitesinde iMac modellerinin kaldırıldığını yaptığımız haber ile duyurmuştuk. O haberde şu cümlelere yer vermiştik:

” “Pro” olmayan iMac modelleri hâlâ satışa devam ediyor. Bu modellerin satıştan kaldırılmasının nedenin de Apple Silikon işlemcili yeni iMac modellerinin satışa çıkacak olması olarak tahmin ediliyor. Bir de Apple Silikon işlemci ile gelen Mac Pro’da satışa çıkacağı için iMac Pro devri artık kapanıyor diyebiliriz.

iMac Pro yerine Mac Pro tercih edilebilir. Ya da tam anlamıyla bir iMac deneyimi yaşamak isteyenler, normal iMac modellerini tercih edebilir. Zaten işlemciler standart olduğu için iMac ve iMac Pro modelleri arasında pek bir fark olacağını düşünmüyoruz. Zira yeni iMac’lerin ekran tarafında da iyileştirileceği söyleniyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Telefonunuza Gelen Whatsapp Mesajlarına Dikkat!

Yani zaten yeni bir iMac modelinin gelmesini bekliyorduk. 20 Nisan’da yapılacak olan Spring Loaded etkiliğinde yeni iMac modellerinin tanıtılmasını bekliyoruz. Bir de iMac’lerin yanında AirTags, AirPods ve iPad Pro ürünleri de tanıtılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz