Horizon Zero Dawn artık PS4 ve PS5’te ücretsiz olarak mevcut

0

Merhaba tekno bilim adamı okuyucuları; Sony, Play At Home girişimini güncelledi ve tüm PS4 ve PS5 sahiplerine sunulan en yeni ücretsiz içerikleri hayata geçirdi.

Horizon Zero Dawn Complete Edition’ı Ücretsiz Edinin

PlayStation ve PSVR oyunu vardı ve şimdi PlayStation yaratıcısı listeye Horizon Zero Dawn’ı ekledi. Sadece standart versiyon da değil. Sony, Horizon Zero Dawn Complete Edition’ı veriyor. Bu, Frozen Wilds genişletme paketini de alacağınız anlamına gelir ve bu zaten çok tatlı olan bu anlaşmaya daha da fazla değer katar.

Horizon Zero Dawn Tam Sürümü Nasıl Alırsınız?

Oyunun bir kopyasını almak daha kolay olamazdı. Konsolunuz veya PS Uygulaması aracılığıyla PS Store’daki Evde Oyna sekmesine gidin ve listede Horizon Zero Dawn Complete Edition’ı bulun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Java, 25. Yılını Kutluyor

Şimdi yapmanız gereken tek şey oyunu seçmek, indirmek ve cihazınıza kurmak. PlayStation Plus veya başka herhangi bir şey için özel aboneliklere ihtiyacınız olmadığını unutmayın, mağazaya erişebilmeniz için sadece bir PlayStation Network hesabı ayarlamanız ve aktif olmanız gerekir.

Horizon Zero Dawn
Horizon Zero Dawn

Evde Oyun Girişimi Başarılı Oldu

Her zaman, ödeme yapmak zorunda kalmadıkları ücretsiz oyunlardan memnun olmayan bir grup oyuncuya sahip olacaksınız, ancak bu Sony’nin harika bir girişimidir ve bunu takdir etmemiz gerekir.

PlayStation ekosistemi son zamanlarda pek çok değişikliğe uğrarken, bu konsol devi için son derece olumlu bir hamle oldu. Bize bundan sonra ne vereceklerini görmek için sabırsızlanıyoruz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz