Yeni Sony Xperia teaser, bir sonraki telefonun tamamen kamerayla ilgili olduğunu ortaya koyuyor

0
30
yeni sony xperia
yeni sony xperia

Sony, 26 Ekim Salı günü gerçekleşecek olan bir sonraki etkinliği için şimdiden davetiye gönderdi. Davetin kendisi hiçbir şey göstermiyor, ancak nihayet Sony’nin yeni teaser ile yaklaşan Xperia etkinliğinde neler yayınlayacağını tahmin edebilir.

Sony Xperia etkinliği 25 Ekim’de 23:00 EDT’de veya 26 Ekim 12:00 JST’de gerçekleşecek. Bugüne kadar, orijinal davet teaser’ı çok belirsizdi ve ne bekleneceği hakkında hiçbir bilgi vermedi. Sony, esas olarak kamera özellikleri ve profesyonel fotoğrafçılar, film yapımcıları ve daha fazlası tarafından ne kadar kullanıldığı hakkında konuşan yeni bir video teaser yayınladı.

Videoda Sony Xperia 1 III, Xperia 5 III ve Xperia Pro’dan bahsediliyor. Teaserda, profesyonellerden biri Sony amiral gemisini “telefon takılı bir kamera” olarak tanımlarken, başka bir fotoğrafçı özel deklanşör düğmesinin “oyun değiştirici” olduğunu söylüyor. Bir donanım düğmesine sahip olmanın çok önemli olduğu inkar edilemez ve bu gerçekten de birçok fotoğrafçı için ezber bozan bir şeydir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Huawei Mate 40 Pro özellikleri sızdırıldı

Sony Xperia

Film yapımcısı Philip Bloom da Xperia cihazının “şimdiye kadar kullanılan en iyi akıllı telefon kamerası” olduğunu söylüyor. Ne yazık ki, teaser yaklaşmakta olan Xperia cihazları hakkında herhangi bir bilgi vermiyor, ancak öncelikle kamera özelliklerine ve kalitesine odaklanan bir akıllı telefon beklememiz gerektiği konusunda bize iyi bir fikir veriyor. Sony, son nesli temel alan ve yükseltilmiş dahili parçalar ve yeni özelliklerle gelen Xperia Pro II’yi tanıtabilir.

Durum ne olursa olsun, etkinliği takip edeceğiz ve bir sonraki Sony Xperia kamera amiral gemisi hakkında daha fazla bilgi edinir öğrenmez size rapor vereceğiz. Etkinlik önümüzdeki hafta gerçekleşecek, bu nedenle en son teknoloji haberleri, analizler ve daha fazlasıyla güncel kalmak için bizi Twitter, Facebook ve Youtube’da takip ettiğinizden emin olun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz