Yapay zekalı yazıcı ile tanışın: Amazon Smart Sticky Note Printer

0
26

Birçok farklı alanda faaliyet gösteren Amazon, yeni akıllı yazıcısı ile yazıcılar arasında da farklılık yaratmayı başardı. Amazon’un kendi geliştirdiği yapay zeka olan Alexa ile entegre edilmiş olan Smart Sticky Note Printer, tamamen ses ile çalışabiliyor. Ayrıca Amazon Echo cihazlarla da tam uyumlu şekilde bağlantı kurabilme özelliğine sahip.

Amazon Smart Sticky Note Printer ne kadar?

Amazon Smart Sticky Note Printer ne kadar

En büyük farklılıklarından biri de içerisinde herhangi bir mürekkep bulundurmaması olan cihaz, kağıtlara termal temelli bir yazdırma işlemi uyguluyor. Ayrıca yazdırmanın ardından ortaya çıkan kağıtlar yapışkanlı özelliğe sahip olduğu için her yere rahatça yapıştırılabiliyor. Bu da örneğin bir görev çizelgesi hazırlıyorsanız, rahatlıkla masanızın karşısına tıpkı yapışkanlı bir not kağıdı gibi yapıştırabiliyorsunuz.

Fiyat tarafında ise bu akıllı yazıcının pek ucuz olmayan bir fiyatı var. 115 dolar fiyat ile satılan Smart Sticky Note Printer, şu anlık ön sipariş ile satılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Blockman Go Bedava Hesap

Amazon nedir?

Amazon.com, Inc. Seattle, Washington merkezli, e-ticaret, bulut bilişim, dijital akış, ve yapay zekâya odaklanan çok uluslu bir Amerikan teknoloji şirketidir. Google, Apple, Microsoft, ve Facebook ile birlikte B.D. bilgi teknolojisi endüstrisindeki “En Büyük Beş Şirket” listesinde bulunmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz