Amazon firması, A101 ile anlaşma imzaladı!

1
47

Merhaba değerli Tekno bilim adamı takipçileri,

Dünya’nın en büyük şirketlerinden biri olan Amazon, ülkemizde de oldukça ilgi görüyor. Özellikle de son zamanlarda ülkemiz için uyguladığı prime kampanyası sayesinde Türkiye üzerindeki etkinliğini artırdığı için birçok sipariş aldı. Hal böyle olunca da Türkiye’deki Amazon Hub Counter lokasyonlarını genişletmek gerekiyordu.

Amazon firması da ülkemiz üzerinde neredeyse her yerde bulunan A-101 marketler zincirini Hub Counter noktası olarak belirledi. Yani Amazon üzerinde verdiğimiz siparişi, A-101 mağazalarından teslim alabileceğiz. Bu sayede kargo bekleme derdinden kurtulmuş olacağız. İsterseniz teslimat noktası olarak A101 marketler zincirini seçebilirsiniz.

Amazon nedir?

Amazon.com, Inc.[3] Seattle, Washington merkezli, e-ticaret, bulut bilişim, dijital akış, ve yapay zekâya odaklanan çok uluslu bir Amerikan teknoloji şirketidir. Google, Apple, Microsoft, ve Facebook ile birlikte B.D. bilgi teknolojisi endüstrisindeki “En Büyük Beş Şirket” listesinde bulunmaktadır.[4][5][6][7] Şirket, “dünyanın en etkili ekonomik ve kültürel güçlerinden biri” ve “dünyanın en değerli markalarından biri” olarak anılmaktadır.[8][9]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Koronavirüs Aşı Randevusu Nasıl Alınır?

Kaynak: Amazon (şirket) – Vikipedi (wikipedia.org)

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz