Yakında Instagram Hikayelerini DM göndermeden beğenebileceksiniz

0
instagram hikayeleri dm beğeni
instagram hikayeleri

Instagram yakında kullanıcıların Hikayeleri beğenmesine izin vermeye başlayacak. Şu anda, bir hikayeye tepki vermek istiyorsanız, mutlu, üzgün, kalp vb. Gibi yerleşik tepkileri kullanmanız gerekiyor. Bugünden itibaren Instagram kullanıcıları “mesaj gönder” ile “mesaj gönder” arasında yeni bir seçenek görmeye başlayacak. Kullanıcının hikayesini kullanıcının DM gelen kutusuna göndermeden beğenmesini sağlayacak “hikaye paylaş” butonları.

Haber, bugün Instagram’ın başkanı Adam Mosseri tarafından Twitter’da paylaşıldı. Her tepki için yeni bir DM gönderildiği için DM’lerin biraz hantallaştığını söylüyor. Yeni Instagram Hikayelerini beğenme seçeneğiyle, tepkiler Hikaye yükleyicisine bir DM göndermeyecek. Bunun yerine Instagram, biri hikayeyi beğendiğinde Hikaye yükleyicisine bir bildirim gönderir. Mosseri, sistemin “özel” olarak inşa edildiğini ve şirketin beğeni sayısını veya sayısını sağlamayacağını söyledi.

Instagram, uygulamasını düzenli olarak yeni özelliklerle günceller. Şirket yakın zamanda 3D avatarları da tanıttı. Ayrıca bir NFT pazaryerini, 90 saniyelik uzun makaraları ve ücretli abonelikleri test ettiği söyleniyor. Yeni Instagram Hikaye Beğen özelliği hakkında düşünceleriniz neler? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz