Dijital çözümler ve masraf sistemleri

0
masraf yonetimi
masraf yonetimi

Kurumların organizasyon yapısı ve personel bilgileri ile personel tarafından girilen masrafların izlemesi istenen onay yolu için masraf yönetim sistemi oldukça fazla önem teşkil etmektedir. Ayrıca marka ya da departman bazlı olarak sistem içerisinde tanımlanmaktadır.

Flovo Logo

Masraf girişi işlemleri sırasında onaylanacak tüm işlemlerin, ilgili yöneticilere otomatik bilgilendirme e-postalara gönderilmesi sağlanmaktadır. Onay sürecini tamamlamış masraflar finans departmanı tarafından kontrol edilmekte ve sistem içerisinde muhasebe aracılığı ile ödeme listesine alınmaktadır.

Masraf Yönetim Sistemi, hem finans hem de marka ya da departman yöneticilerine analize elverişli raporlar en doğru şekilde sunarak her konuda yardımcı olmaktadır.

Masraf Sistemi

​​​​​Masraf sistemi, kurumsal firmalar için tasarlanan bir yönetim sistemi olmaktadır. Çok fazla sistemin ve bilginin meydana getireceği karmaşıklığı ortadan kaldırmak için masraf sistemi oldukça pratiklik sağlamaktadır. Ayrıca istenilen her belge ve bilgiye yer ve zaman kaybetmeden ulaşım sağlamakta oldukça faydalı özellikleri arasında yer almaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Windows Sıfırlama Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Neden Masraf Yönetim Sistemi

Masraf Yönetim Sistemi diğer masraf sistemlerinden farklı olarak çok uluslu firmaların kullanımına uygun olacak şekilde hibrit organizasyon yapısına uyumlu olacak şekilde tasarlanmaktadır.

Masraf girişi işlemleri personelin çalıştığı marka ve ilişkili olduğu departmandaki görevliye bağlı olarak dinamik bir biçimde yönetilebilmektedir. Envanter yönetim sistemi gibi masraf yönetim sistemi de dijital uygulama alanında en çok tercih edilen uygulamalardandır.

Masraf Yönetim Sistemi firmalara masraf harcamalarında gerçekleştirdikleri elektronik takibi ile rekabet avantajı sağlamaktadır.

Masraf Yönetim Sistemi firmaların finans departmanlarında iş gücü kazanımına olumlu yönde katkı sağlamaktadır.

Çalışanlar gerçekleştirdikleri seyahat bazında farklı masraflarını sisteme girebilme avantajına sahip olmaktadır.

Masrafların muhasebe işlemleri için gerçekleştiği tarih ve fatura numarası ile vergi oranı gibi bilgi girişleri tek bir ekrandan yapılabilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Lenovo mat ekranlı yenilenmiş Legion Y700 tabletini duyurdu

İnternet erişiminin olduğu her yerde talep ve onay işlemi yapılabilmesi ve ilgili kişilere gönderilmesi imkanı mevcut olmaktadır.

Masraf formları otomatik olarak yönetici onayına gönderilmekte ve çıktısı istenilen herzaman alınabilmektedir.

Çalışan bordroları ile entegre çalışımı kolaylıkla yerine getirmektedir.

Kolay raporlama imkanı sunmaktadır.

Masraf Yönetimi Genel Fonksiyonları

-Gelir gider takibi,

-Tüm masrafları masraf merkezi gider kalemi ile ilişkilendirme özelliği,

-Fatura kaydından direkt olarak masraf gelir ataması yapma işlevi,

-Masraf ve gelir fişlerini ödeme yöntemi ile ilişkilendirilme.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz