Windows 10 Son Güncellemesi Pek Çok Dosyanızı Silebilir!

0
35

Windows 10 son güncellemesi yeni bir çalışma ve güncelleme oluşturuyor ve çok daha sağlıklı bir çalışmaya imza atıyor. Karşımıza çıkarılan bütün bu çalışmalarda aşama aşama değişimi ve beklentiyi görebiliyor ve kendinize göre de her bir fırsatı ortaya çıkarabiliyorsunuz. Windows 10 son güncellemesi ile sunulmuş olan KB4532693 isimli dosya pek çok kişi için bir sorun oluşturdu. Teknoloji Haberleri – Teknoloji Rehberi ekibi olarak bahsettik.

Masaüstünde bulunan dosyaların silinmesi ile ilgili bir sorun yaratan bu güncelleme, herkes için farklı ve ayrıcalıklı bir çözüm yaratıyor. Aşama aşama değişen ve beklentiler ile karşımızda yer alan her bir seçenek ve farklılık için sizler de zaman kaybetmeyin ve çözümlerin tamamına kolaylıkla ulaşmaya başlayın.

Milyonlarca bilgisayarın sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlayan Windows 10 son güncellemesi işletim sistemi, yeni güncellemesi ile çok daha farklı bir yaklaşım ile karşımıza çıkacak ve bu sayede insanların da beklentisi değişken bir yapıda ilerlemiş olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   e-Spor Takımı Nasıl Kurulur? Neler Gereklidir? 2020
Windows 10
windows-10

ABD merkezli teknoloji devinin son güncellemesi ise biraz can sıkıyor. Çünkü Microsoft, zaman zaman yaşanan sorunlara bir yenisini daha getiriyor ve bu süreç zarfında kişilerin beklentilerine dair de yenilikler ön plana çıkıyor.

Sorunların büyümesi ve insanların bu aşamalarda kendine has bir yenilik üretmesi, her zaman için farkındalık yaratabiliyor idi. Bu yüzden de bu beklentilerin ve çalışmaların tamamında yenilikçi ve hızlı bir fırsat sunulmuş oluyor.

Windows 10 Son Güncellemesi Yine Can Sıkıyor!

Microsoft, kısa bir süre önce “KB4532693” kodlu güncellemeyi Windows 10 kullanıcılarının hizmetine sundu. Söz konusu inceleyince, bazı sistemlerin silinme ile ilgili problemler yaşadığı fark edildi. Masa üstünde yer alan dosyaların silinmesi de bunlardan birisi.

Bu güncellemenin kullanılmaya başlamasıyla birlikte patlak veren yeni sorun, kullanıcıların masaüstlerinde yer alan tüm dosyalarının silinmesine neden oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Wikipedia Erişime Açılıyor
İlginizi Çekebilir : Linux ve Windows Güvenlik Açıklarıyla Doluymuş

En azından kişilerin beklentilerine dair de bir çözüm üretilmiş oluyor ve aşama aşama değişen bir çözüm üzerinden ilerleme kaydediliyor. Microsoft’un resmi forumlarında pek çok kullanıcı tarafından bildirilen bu sorunun, Microsoft’un da takibinde olduğu açıklandı.

Windows 10
windows-10

Bu yüzden yeni bir güncelleme gelerek söz konusu durumun çözülmesi mi beklenecek yoksa mevcut güncellemenin bu duruma dair daha farklı bir pozisyon alması mı düşünülecek biz de merakla cevapları bekliyoruz.