Whatsapp’tan Sevindiren Güncelleme

2
whatsapp-kullanıcilarini-sevindirdi_

Günümüzde, dünya genelinde en çok kullanılan uygulamalardan biri olan Whatsapp’ın yeni bir özelliği, geliştirmecileri tarafından açıklandı. Kullanıcıların Whatsapp üzerinden yapmış olduğu mesajlaşmalarını artık istediği her cihazdan aynı anda yapabilecek.

Whatsapp geliştirmecileri tarafından her geçen gün sıklıkla yapılan ardından da Whatsapp CEO’su Will Cathcart tarafından önemli açıklamalar ile duyurulan bu özellik pek çok kullanıcıyı sevindireceği benziyor.

Whatsapp’ın bu özellik sayesinde çevresinde yer alan mesenger özelliği bulunan uygulamalar ile rekabete girdiğini söyleyebiliriz. Çünkü aynı özellik en büyük rakibi olan Telagram üzerinden de yapılmaktadır.

Bu özellik sayesinde Whatsapp kullanan kullanıcılar kendilerini daha önemli bir hale getirerek zamandan tasarruf sağlayabilecekler.

whatsapp-her-yerden-kullanabilme-ozelliigi
whatsapp-her-yerden-kullanabilme-ozelliigi

Ne Zaman Yürürlüğe Geçileceği Bilinmiyor

Whatsapp geliştirmecileri tarafından sıklıkla ve gizlilikle yapılan bu bu güncellemenin ne zaman kullanıcılar ile buluşacağı net bilinmiyor. Fakat Whatsapp cephesinden yapılan açıklamaya göre genel anlamda da kullanıcıları sevindirecek birkaç güncelleme daha gelebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Ferrari'nin yeni modeli olan Portofino M tanıtıldı!

Facebook tarafından satın alındıktan sonra oldukça büyük projelere imza atan Whatsapp her geçen gün kullanıcılarını daha da çok sevindiriyor. Özellikle de geçtiğimiz aylarda yaşanan kvkk vakası sebebiyle pek çok kullanıcıyı kaybetmesinden sonra bu yeni güncelleme tekrar kullanıcılarını bir araya toplayacağını düşündürtüyor.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz