2022 Kia K9 Aracın Özellikleri Yansıtıldı

2
k9-goruntueri-kullanıcılara-tanitildi

Sportgaea Kia’nın merakla beklenen otomobili olan 2022 Kia K9 aracının tasarımsal görüntüleri ortaya çıktı.

Yeni aracın otomobil severlere lüks sedan olarak tanıtılmasıyla birlikte 2022 Kia K9 modelinin iç detayları resmi olarak tanıtılmış oldu. Araç içerisinde ki detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olması birçok KİA severin gönlünü fethedeceğini benziyor.

Mayıs ayı içerisinde Kore’de yapılan lansman ile birlikte otomobil severlerin dikkatini çeken K9 hakkında daha detaylı fikirler ortaya çıkmaya başladı. Dış tasarım tarafında yapılan değişiklikler ile birlikte K9 modelinin iç tasarımı da oldukça etkili olacağı konuşuluyor.

Model içerisine baktığımızda araçta bulunan LED farlar ve daha büyük ızgara gibi farklı detaylar tarafında bulunan marka model ses yalıtımı gibi camlar yeni Çınar ve Oveche ahşap kaplama, kapitone koltuk desenleri dahil birçok rafine döşeme seçenekleriyle sunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Dünyaca Ünlü En Tehlikeli Hackerlar
kia-k9-ic-tasarim-görüntülendi
kia-k9-ic-tasarim-görüntülendi

 

Model 2022’de Kullanıcılar ile Buluşacak

Aracın reklam çalışmaları üzerine yapılan yeni antlaşmalar ile birlikte birçok kullanıcının Kia K9 üzerinde etkisini arttırması gözler önünde yer almaktadır. Araç içerisinde led farlar ve daha büyük ızgara gibi farklı detaylar aracın iç tarafını daha da lükse yaratmış olmaktadır.

Ayrıca model birinci sınıf seviyelere kadar uzanan sağ arka VIP koltuğa dahi sahip olabilmektedir. Teknolojik açıdan baktığımız zamanda birçok güncelleme bizleri beklemektedir. Özellikle aracın iç ekranında yapmış olduğu 12.3 boyutunda olan eski ekran yerini artık 2022 Genesis modellere bırakmaktadır.

K9 ayrıca koltuk, ayna ve bilgi-eğlence belliği için kişiselleştirilmiş profile sahip bir parmak izi doğrulama sistemlerine sahip olarak bilinmektedir.

Aracın önümüzdeki sene çıkış fiyatının yaklaşık olarak 51.000 ile 68.300 dolar arasında olacağı açıklandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple iPhone 16 Pro yeni ultra geniş kamera ve Wi-Fi 7'ye sahip olabilir

2 YORUMLAR

  1. Tasarım olarak, sade güzeldir felsefesine KİA iyice uymuş.
    Daha oturaklı otomobiller görmeye başladık.
    Gelecek yıllarda üst seviye araçlarda rekabete gireceğe benziyor.
    Bakalım üst seviye araçta Alman egemenliğine karşı mücadelede başarışansı olacak mı?

    • Kesinlikle Kia K9 tasarım olarak kullanıcının görsel ve konfor açısından rahat etmesini amaçlamış. İleride daha kompakt tasarımlarla bizi memnun etmeye devam edebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz