iPad Pro’da Özellikler Değişebilir

0
35
ipad-pro-özellikleri-degisebilir

Apple’ın 2022 yılında lansman ile birlikte duyurmak istediği iPad Pro hakkında şimdiden farklı teknolojik iddialar ortaya atılmaya başlandı.

Apple tarafından senelik olarak paylaşılan raporlar ile birlikte daha iyi geliştirmeler yapılan cihaz için önümüzdeki senenin odak noktasının şarj olacağı konuşuluyor.

iPad Pro modelinin içerisinde ki ram ve güç endeksine bir de kablosuz şarj desteği eklenecek olması kullanıcılar tarafından oldukça sevinç kaynağı oldu.

Geçtiğimiz senelerde piyasaya sürülen iPad Pro modelinin içerisinde bulunan M1 çipi birçok kullanıcıyı hız anlamında farklı boyutlara çıkardı. Özellikle de tanıtılmasının ardından kısa sürede birçok kişi tarafından satın alınan yeni iPad Pro, önümüzdeki dönemlerde de aynı ilgili görmesi bekleniyor.

ipad-pro-özellikleri-yenilenebilir
ipad-pro-özellikleri-yenilenebilir

Arka Tasarım Komple Değişebilir

Kablosuz şarj teknolojisine geniş anlamda baktığımızda cihazlar içerisine entegre edilebilmesi için belli başlı yapılandırmaların gerçekleşmesi gerekiyor. Bunlardan bir tanesi de cihazların arka tarafının komple cam olması. Eğer gerçekten iPad Pro hakkında yer alan iddialar doğru ise yeni sezonda çıkacak olan iPad modelinin tasarımının da değişeceğini söylememiz gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Point Blank TG

Kablosuz teknolojinin de ortaya çıkarmış olduğu getiriler ile birlikte yeni iPad Pro modeli kablosuz şarj özelliğine sahip olabilir. Bu durumda sizlere aynı teknoloji ama farklı tasarımlı model iPad Pro gelebileceğini söyleyebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz