WhatsApp kendi kendini imha eden fotoğraflar özelliğini test ediyor

0

Merhaba tekno bilim adamı okuyucuları; WhatsApp, Snapchat kullanıcılarına kendi kendini imha eden fotoğraflar biçiminde çok aşina olacak yeni bir özellik üzerinde çalışıyor gibi görünüyor.

WhatsApp, alıcı gördükten sonra otomatik olarak silinen fotoğrafları göndermenize izin vererek gizliliğinizi artırmaya yardımcı olacak yeni bir özellik planlıyor. Yeni araç, yayınlanmamış özellikleri keşfetmek için WhatsApp beta sürümlerini yırtma konusunda uzmanlaşmış WABetaInfo tarafından keşfedildi. Henüz test için mevcut değil (beta kullanıcıları için bile), ancak uygulamanın yükleme dosyalarında bulunan varlıklar yolda olduğunu gösteriyor.

Özellik, WhatsApp’ın kendi kendini imha eden mesajlarına benzeyecek ve belirli bir süre sonra otomatik olarak silinecek bir mesaj göndermenize izin verecek: bir saat, bir gün, bir hafta, bir ay veya bir yıl.

fotoğraflar
WhatsApp

Expiring Media’nın bilindiği gibi farkı, resimlerin ve videoların belirli bir süre sonra alıcı tarafından açıldıktan ve görüntülendikten sonra kaldırılacak olmasıdır. Muhtemelen bu, yalnızca sohbet dizisinden silinmeyecekleri değil, WhatsApp medyası genellikle olduğu gibi telefona da kaydedilmeyecekleri anlamına gelir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   En İyi Webcam Önerileri 2022

Kendini İmha Eden Fotoğraflar

Kendi kendini imha eden görüntülerin, görüntüledikten sonra silineceklerini gösteren bir simge ile WhatsApp sohbetlerinde normal medyadan biraz farklı görüneceği anlaşılıyor. Ancak, özellik yayınlanmadan önce bu değişebilir.

Expiring Media’yı kendiniz için henüz test edemeseniz de, ilk deneyen olmak istiyorsanız, WhatsApp’ın beta programına katılmanız gerekir. En yeni teknoloji haberleri hakkında daha fazla ayrıntı için sitemizi takip etmeye devam edin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz