Apple Pencil 3 ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı!

0

Merhaba tekno bilim adamı takipçileri; Apple, bu ayın başlarında piyasaya sürüleceği söylenen yeni nesil iPad Pro ile yeni bir Apple Pencil 3 kalemini piyasaya sürmek için vites yükseltiyor olabilir.

Twitter’da, Bay White adlı bir Apple sızıntısı, Apple’ın bugüne kadar piyasaya süreceği üçüncü model olan yeni Apple Pencil olduğunu iddia ettiği bir resmini yayınladı.

Apple Pencil 3 İçin Olası Tasarım Değişiklikleri

Görüntüden çok fazla sonuç çıkarmak zordur. Bununla birlikte, yeni Apple Pencil’ın mat yerine parlak bir görünüme sahip olabileceği görülüyor. Bu, aynı zamanda parlak bir yüzey tercih eden birinci nesil Apple Pencil ile uyumlu olacak.

Apple Pencil 3
Apple Pencil

Resim aynı zamanda Apple Pencil 3’ün iPad kaleminin değiştirilebilir ucunun boyutunda ufak bir değişikliğe sahip olabileceğini gösteriyor. Apple, ilk Apple kalemini Kasım 2015’te piyasaya sürdü. Halefi Apple Pencil 2, Kasım 2018’de piyasaya sürüldü ve bunun yerine kablosuz bir şarj sistemi için fiziksel Lightning konektörünü terk etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Yapay Zekâ Destekli Uygulamaları, Monster'ın En İyi Oyun Bilgisayarı Modelleriyle Kullanın!

Apple Pencil ve Apple Pencil 2 arasındaki üç yıllık aralık göz önüne alındığında, Apple’ın 2021’de üçüncü nesil bir modeli tanıtması için önceki sürümleri takip edecek. Bu  cihazın Mart ayında potansiyel bir Apple medya etkinliğinde ilk kez sahneye çıkabileceği bildiriliyor.

İlginç bir şekilde, bu, Bay White’ın yeni nesil Apple Pencil hakkında olası bilgileri ilk kez sızdırması değil. Ayrıca daha önce Apple’ın Apple Pencil 3 için siyah bir renk seçeneği sunabileceğini öne sürdü. Bu, Apple’ın Apple Pencil’ın farklı renk çeşitlerini ilk kez sunması olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz