Çok pahalı: BMW 6 Gran Turismo 2021 başlangıç fiyatı açıklandı!

0
170
BMW 6 Gran Turismo 2021 başlangıç fiyatı

BMW‘nin gözde serilerinden biri olan BMW 6 Gran Turismo, 2.0 litre motor ile karşımıza çıktı. Elbette ki fiyatı da oldukça tuzlu bir seviyede.

BMW 6 Gran Turismo fiyatı ne kadar?

BMW 6 Gran Turismo fiyatı ne kadar

Yeni BMW 6 Gran Turismo, 1.404.000 TL başlangıç fiyatı geliyor. Bu gerçekten pahalı bir fiyat. Gerçi normal vergi seviyesinin yanında bir de 2.0 litre motorlar için eklenen ekstra vergileri de katarsak, bu fiyatı ülke şartlarında çok da anormal karşılamamamız gerekiyor.

BMW 6 Gran Turismo teknik özellikleri neler?

BMW 6 Gran Turismo teknik özellikleri

Uzun yol yapmak için olmazsa olmaz detaylardan birisi de bagaj hacmidir. Bir uzun yol otomobilinde de elbette ki yüksek bagaj hacmi bekleriz. BMW Gran Turismo, 600 litre bagaj hacmine sahip. Ayrıca toplamda 1800 litreye kadar çıkabiliyor bu bagaj hacmi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Honda Civic 2021 için birkaç tane detay netleşti

Biraz motor detaylarına girecek olursak, 258 beygir güç ve 400 Nm torka sahip olan bu modelin 0-100’ü 6,5 saniye. Zaten bu otomobilin aşırı derecede bir performans iddiası yok. Çünkü bir uzun yol otomobili bu. Fakat vaat ettiği şeylere göre bakarsak, 6,5 saniyede 100 km/s hıza çıkması baya iyi.

BMW nedir?

bmw nedir

Bayerische Motoren Werke Aktiengesellschaft veya yaygın olan kısaltmasıyla BMW, 1916 yılında kurulan Alman, otomobil, motosiklet, motor ve bisiklet üreticisidir. BMW ayrıca, Mini ve Rolls-Royce, otomobil şirketlerinin sahibidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz