Web Tarayıcısında Spotify Premium Nasıl İptal Edilir?

0
Web Tarayıcısında Spotify Premium Nasıl İptal Edilir
Web Tarayıcısında Spotify Premium Nasıl İptal Edilir

Spotify, müzik akışı endüstrisinin amiral gemisi olmaya devam ediyor. 138 milyon ücretli abonesi ile dünya çapında kullanılan lider bir müzik hizmetidir. İsveçli şirket sektörde gücünü koruyor, ancak şirketin bilinirliğini artırmak ve geliri artırmak için birçok adım attı. Bu, Apple Music, Amazon Music Unlimited, Tidal ve benzer fiyat noktalarına sahip diğer sağlayıcıların artan rekabeti ile birlikte bazı kullanıcıların şirket değiştirmesine neden oluyor.

Spotify, muhtemelen ücretli plana geçeceklerini umarak hizmete daha fazla kullanıcı çekmek amacıyla Nisan ayında yeni bir ücretsiz katman tanıttı. Lansmandan önce Spotify iki katman sundu: aylık 9,99 ABD doları karşılığında reklamsız bir katman ve reklamlı ücretsiz bir katman. İlk seviye ile çevrimdışı dinlemek için şarkıları indirebilirsiniz ve erişim kısıtlanmaz. İkinci seviye ile sadece şarkı sayısına, popüler çalma listelerine ve karışık çalmaya erişebilirsiniz. Spotify’ın yeni ücretsiz planı ile Discovery’nin isteğe bağlı 15 çalma listesinden istediğiniz şarkıyı dinleyebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere web tarayıcısında Spotify Premium nasıl iptal edilir onu göstereceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Android 12 artık Google Pixel telefonlarda kullanılabilir
Web Tarayıcısında Spotify Premium İptal Etme
Web Tarayıcısında Spotify Premium İptal Etme

Spotify Premium Nasıl İptal Edilir?

Doğrudan Spotify aracılığıyla Premium aboneliğe kaydolduysanız planınızı iptal etmek için Spotify web sitesini kullanmanız gerekir. Bir aboneliği iptal etmek için mobil veya masaüstü uygulamasını kullanamazsınız.

  1. iPhone, Android telefon veya bilgisayarınızdaki Spotify web sitesinde hesap sayfanıza gidin.
  2. Hesabınıza giriş yapın. Bir mobil web tarayıcısında, sağ üst köşedeki üç yatay çizgi simgesine dokunun ve Oturum Aç’ı seçin. Bir masaüstü web tarayıcısında, sayfanın sağ üst köşesindeki Oturum Aç’a tıklayın.
  3. Giriş yaptıktan sonra Hesap sayfanıza gidin. Mobilde, sağ üst köşedeki üç yatay çizgi simgesine dokunun ve açılır menüden Hesap’ı seçin. Masaüstünde, sağ üst köşedeki Profil’e tıklayın ve açılır menüden Hesap’ı seçin.
  4. Planınız bölümüne gidin ve Planı Değiştir’e dokunun veya tıklayın.
  5. Sonraki sayfada, Spotify Ücretsiz bölümüne gidin ve Premium’u İptal Et’e dokunun veya tıklayın.
  6. Bir sonraki sayfa, Premium aboneliğinizi iptal ederseniz ne kaybedeceğinizi söylemektedir. İptal edebilmek için alttaki Devam’ı tıklayın. Daha sonra bir sonraki sayfada tekrar iptal etmek için Devam’ı tıklayın.
  7. Ardından iptalinizi onaylamak için Evet, İptal’e tıklayın. Ardından ücretsiz bir Spotify hesabına yönlendirileceksiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz