Spotify Dinleme Geçmişi Nasıl Görüntülenir?

0
Spotify Dinleme Geçmişi Nasıl Görüntülenir
Spotify Dinleme Geçmişi Nasıl Görüntülenir

Spotify, dijital bir müzik akış platformudur. Geniş çevrimiçi müzik ve podcast kitaplığına anında erişim sağlayarak istediğiniz içerikleri istediğiniz zaman dinlemeniz sağlanır. Çeşitli türlerden ve sanatçılardan milyonlarca şarkı bulacaksınız. Ayrıca, dinleme geçmişi, ayrıca derlenmiş çalma listelerine ve internet radyo istasyonlarına dayalı müzik önermek için karmaşık bir algoritması vardır. Spotify, son zamanlarda dinlediğiniz şarkıları gözden geçirebilmek için kontrol edebileceğiniz bir dinleme geçmişi özelliğine sahiptir.

Yakın geçmişte Spotify’da çalınan şarkıların listesini görmenin yollarını arıyorsanız, talimatlar için okumaya devam edin. Spotify, hem size kolaylık sağlamak hem de sizin için önerdiği müziği kişiselleştirmek için dinleme geçmişinizi yakından takip eder. Ancak bu dinleme geçmişini bulmaya çalışıyorsanız, birkaç adım atmanız gerekebilir. Ama onu bulduğunuzda, son zamanlarda dinlediğiniz her şeyin tamamen güncel bir listesini alacaksınız. Bu yazıda size Spotify dinleme geçmişini nasıl görüntüleyeceğinizi öğreteceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Facebook Profilinize Nasıl Müzik Eklenir?

Spotify Dinleme Geçmişi Görüntüleme

Telefonumda Spotify geçmişi nasıl görüntülenir?

Ana ekranı aşağı kaydırarak en son Spotify çalma listenizi ve podcast geçmişinizi doğrudan telefonunuzda görebilirsiniz. Şarkı dinleme geçmişiniz başka bir yerde. Aynı şekilde iPhone ve Android’de de çalışır.

 1. Spotify’ı açın ve Ana Sayfa’ya dokunun.
 2. Sağ üst köşedeki saat simgesine dokunun.
 3. Geçmişinizin daha fazlasını görmek için ekrana dokunun ve yukarı sürükleyin.
 4. Belirli bir günde dinlediğiniz tüm şarkıları görmek için Çalınan tüm xx’i gör’e dokunun.
 5. O gün dinlediğiniz tüm şarkıları görmek için ekrana dokunun ve yukarı sürükleyin veya farklı bir gün görmek için geri düğmesine dokunun.
Spotify Dinleme Geçmişi
Spotify Dinleme Geçmişi

Masaüstü uygulamasında Spotify geçmişi nasıl görüntülenir?

Spotify masaüstü uygulaması ayrıca dinleme geçmişinizi kontrol etmenizi sağlar. Ana ekranda en son dinleme geçmişinin kısa bir listesi bulunur ve genişletilmiş liste kuyruk bölümünde bulunur.

 1. Sağ alt köşedeki sıra düğmesine tıklayın.
 2. Son Oynanan’ı seçin.
 3. Dinleme geçmişiniz pencerede görünecektir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Samsung Galaxy M02s tanıtıldı! Özellikleri ne?

En son çalma listelerini ve podcast’leri görün

Spotify, en son çalma listelerinize ve podcast’lerinize genel bir bakış görmeyi daha da kolaylaştırır. Mobil ve masaüstü uygulamalarının ana ekranı, en son çalma listelerinizi ve podcast’lerinizi içeren en son çalınan bölümü içerir ve masaüstü uygulaması buradan tam listeye erişmenizi sağlar. Bu yöntem, tek tek şarkıları değil de çalma listelerini ve podcast’leri görüntülemek istiyorsanız en iyisidir.

 1. Spotify uygulamasının ana ekranını açın ve aşağı kaydırın.
 2. Son Oynanan bölümünü bulun ve tümünü görüntüle’ye dokunun.
 3. En son çalınan tüm çalma listeleri ve podcast’ler bu sayfada görünür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz