Twitter artık Android’de DM’lerinizi aramanıza izin veriyor

0

Merhaba tekno bilim adamı takipçileri; Twitter’da tek bir DM bulmak için sonsuz kaydırmaya veda edin. iOS ve web’de bir DM arama çubuğu yayınladıktan sonra, Twitter sonunda özelliği Android’de yayınlıyor.

Aradığınız DM’ye Hızla Bulun

Twitter Desteği, Android cihazlara gelen yeni arama özelliğini duyurmak için bir Tweet gönderdi. Twitter ilk olarak 2019’da iOS ve web’de bir DM arama çubuğunu açıkladı ve Android kullanıcıları o zamandan beri sabırla bekliyorlar.

Platform ayrıca bunun, yalnızca en son konuşmalarınızda arama yapmanıza izin veren mevcut arama özelliğinin “geliştirilmiş bir sürümü” olduğunu da belirtti. Android’deki yeni arama aracı ile eski mesajlarınızı da inceleyebilirsiniz.

Twitter ayrıca, mesajların içeriğini aramanıza izin verecek yeni bir özelliği de ima etti. Platform, “DM’lerinizi mesaj içeriği için arama seçeneğini mi bekliyorsunuz? Bunu bu yılın ilerleyen aylarında yayınlamak için çalışıyoruz,” diye yazdı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Mac'te Silinen Mesajlar Nasıl Kurtarılır?
DM
Twitter DM

Twitter Kullanıcılara İstediklerini Verir

Android’de DM’ler üzerinden arama yapma yeteneği çok gecikmişti, ancak sonuçta Android kullanıcılarının sabrı meyvesini verdi. Şimdi Twitter’ın, DM’lerin içeriğini de sıralamamıza olanak tanıyan bir özelliği açığa çıkarma sözünü yerine getirmesi gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz