Pinterest, canlı yayınları test ediyor

0

Pinterest, ilham oyununu güçlendirmek ve kalıbını kırmak için özgeçmişine heyecan verici yeni bir özellik ekliyor.

Yakında Pinterest’te Canlı İçerik İzleyebileceksiniz

Pinterest, canlı yayınları kendi platformunda ilk kez test etmeyi planlıyor. Şirket, 24-25 Mayıs’ta, Pinterest’in en iyi içerik oluşturucularının 21’inin uygulama içinde canlı yayın içeriğini izleyebileceğiniz sanal bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

Akışlara Pinterest sitesi aracılığıyla erişmeye çalışırsanız, “Canlı oturumlar yalnızca mobil cihazlarda kullanılabilir” yazan sarı bir bildirimle karşılaşacaksınız.

Güzellik ve üretkenlikten moda ve yemek pişirmeye kadar, yaklaşan akışlar çeşitli konuları kapsıyor. Kendi canlı oturumlarına ev sahipliği yapacakları onaylanan bazı büyük isimler arasında kuaför Jonathan Van Ness, moda tasarımcısı Rebecca Minkoff ve şef Ming Tsai yer alıyor.

İndirin: iOS için Pinterest | Android (Ücretsiz)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   realme X3 tanıtıldı!

Bir içerik oluşturucu akış halindeyken en fazla beş “misafir” getirebilir, ancak kitleleri sınırsız sayıda kişiden oluşabilir. Akış boyunca, içerik oluşturucuyla etkileşim kurmak için yorum bırakabilirsiniz.

Pinterest
Pinterest

İşlerin yolunda gitmemesini sağlamak için canlı oturumlar Pinterest çalışanları tarafından yönetilecek. Pinterest’in topluluk kurallarına uymayan kişileri sohbetten çıkarma imkanına sahip olacaklar.

İçerik oluşturucunun video duyurusunun altındaki kırmızı Bana hatırlat düğmesine basarak en sevdiğiniz içerik oluşturucular tarafından barındırılan yayınları kaçırmadığınızdan emin olabilirsiniz. Ardından, akış başladığında uygulamayı açmak için bir push bildirimi alacaksınız.

Pinterest içerik yöneticisi ve yaratıcıları David Temple, “Görsel bir platform olarak, insanlar Pinterest’te her gün milyarlarca fikir keşfediyor ve biz de bu fikirleri hayata geçirmelerine yardımcı olacak yeni yollar arıyoruz,” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz