Telefondan Silinen Videoları Geri Getirme

0
telefondan silinen videoları geri getirme
telefondan silinen videoları geri getirme

iPhone kameralarının kalitesinin artmasıyla, artık onları cebimizdeki tek video yakalama cihazı olarak güvenle kullanabiliriz. Video kaydının ayrıntı miktarı ve kalitesi, piyasadaki bazı giriş seviyesi DSLR kameralarla rekabet etmeye başladıkları noktaya kadar iyileşti. iPhone’larımızla bu kadar çok anı yakaladığımız için, çektiğimiz görüntülere bir şey olduğunda sinir bozucu olabilir. Bu makalede, iPhone’da silinen videoları almanın ve onları cihazınıza geri getirmenin çeşitli yollarını inceleyeceğiz.

Son Silinen Klasörden Silinen Videoları Kurtar

Daha önce de belirtildiği gibi, iPhone’unuzdaki Fotoğraflar uygulaması, çektiğiniz tüm videoların depolandığı yerdir. “Silinen videoları nasıl bulurum?” diye merak ediyorsanız, Son Silinenler klasöründe bulunurlar. Silinen videoyu kurtarmak için bu yöntemi kullanmak, en kolay olduğu için denenmesi gereken ilk yöntemdir.

Son Silinenler klasörünün yararı, erişiminin ve kullanımının süper kolay olmasıdır, klasörden videoları kurtarmak neredeyse hiç zaman almaz. iPhone’umuzda bunun gibi şeyler için oluşturulmuş bir güvenlik ağı vardır.

  1. iPhone’unuzda Fotoğraflar uygulamasını açın.
  2. Albümler’e dokunun ve ardından Son Silinenler’i görene kadar aşağı kaydırın, listenin hemen altında olmalıdır.
  3. Buradan, ekranınızın sağ üst köşesinde olacak olan Seç’e tıklayın ve kurtarmak istediğiniz son silinen videolara dokunun. Hepsini kurtarmak istiyorsanız, Tümünü Kurtar’a tıklayabilirsiniz. Bu, silinen videoları iPhone’unuzdan almayı çok kolaylaştırır, çünkü yakın zamanda silinenlerin tümü Son Silinenler klasöründe bulunur.
  4. Kurtar’a tıklayın, ardından silinen videolar geri yüklenecek ve Tüm Fotoğraflar görünümünüze geri dönecektir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Uydumuz Ay'da Gözlenen Gariplikler!

Videoları

Videonuzu iCloud Yedeklemesinden Alın

iCloud yedeklemesi olarak düşünüldüğünde ve Son Silinmiş olarak kullanıldıktan sonra, iPhone silinen videoları almanın en iyi ikinci ikinci bölüm.

  1. Videoyu iCloud’dan geri yüklemeye öncesinden iPhone’unuzun bir yedeğini kazanmak. Bu, geri yükleme sırasında bir şeyler ters giderse, bir yedeğimiz ürün.
  2. iPhone’unuzu fabrika ayarlarına sıfırlayın. Sıfırlama için Kurulum > Genel > Tüm ve Kurulumu Sil girişinden . bundan sonra iPhone’unuz sıfırlanacak ve bu işlemin tamamlanması birkaç dakika.
  3. Verileri geri yüklemek isteyip istemediğinizi soran bir ekranla karşılaşacaksınız ve bir iCloud yedeklemesinden Geri Yükle’yi seçmek istiyorsunuz. Tüm bu işlem için iPhone’unuzun açık ve Wi-Fi’ye bağlı olması gerekir.
  4. Kaybettiğiniz videoları en son hatırladığınız tarihe yakın bir yedek arayın. Bir iCloud yedeğinden videolar almak için bu yedeği seçin, ardından cihazınıza geri yüklemeye başlayacaklar.
  5. Geri yüklemenin tamamlanmasına izin verin ve ardından kaybolan videoların geri yüklenip yüklenmediğini görmek için Fotoğraflar uygulamasını kontrol edin.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Yeni Apple Ürünleri Bu Hafta Tanıtılabilir; Neler Beklemeliyiz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz