iPhone 13 Sızıntıları Başladı

0
32
iphone-13-yeni-batarya-özelliğiyle-geliyor

Apple’ın lansman sezonu yaklaşırken yeni telefonunun özellikleri de bir bir ortaya sızdırılmaya başladı. Özellikle de birçok kullanıcı tarafından beklenen iPhone 13; kendi özellikleri ile yine mest ediyor.

iPhone 13 için 120 Hz ekranların üretimine başlanmasından sonra şimdi de özel batarya üretimine göz kırpılmış durumda. Batarya kapasitelerinin alanları biraz daha artarak yeni kullanıcılar için apayrı bir telefon deneyimleri sunacağı konusunda göz kırptı.

Geçtiğimiz günlerde Apple lansmanlarının olacağını bu lansmanlar içerisinde yeni modellerin ortaya çıkacağını söylemiştik. Özellikle de iPhone 13 tutkusu olan kullanıcıların yapmış olduğu heyecanlar üretim hızlarını da etkilemeye başladı.

Üretim bir taraftan devam ederken; iPhone 13 hakkında da yeni iddialar atılmaya başladı. Çin’in en ünlü sosyal medya platformlarından biri olan Webio’da paylaşılan bilgilere göre bu yıl tanıtılması beklenen iPhone’ların kapasiteleri geçen yıl olan çıkan iPhone üretimlerinden çok daha fazla olacağı açıklandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Wordpress eklenti yükleme nasıl yapılır ?
iphone-13-üretimi-basladi
iphone-13-üretimi-basladi

mAh Rakamlarına Kadar Açıklandı

Sosyal medya platformu üzerinden gelen bilgilere göre iPhone serisi; 2406 mAh 3095 mAh ve 4352 mAh olmak üzere üç boy batar ile tanıtılacağı açıklandı. Bu bataryalarda sırasıyla geçen sene çıkarıldığı gibi mini, normal ve pro max özellikli telefonlarda olacağı tahmin ediliyor.

Geçtiğimiz seneler içerisinde iPhone modellerinin batarya ömürleri sırasıyla; 227 mAh, 2815 mAh ve 3685 mAh olmak üzere çıkış yapılacağı açıklandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz