Steam Yaz İndirimi 2024 bu Perşembe, 27 Haziran’da büyük indirimlerle geliyor

0
Steam'in Büyük Yaz İndirimi Bu Hafta Başlıyor
Steam'in Büyük Yaz İndirimi Bu Hafta Başlıyor

Cüzdanlarınızı sıkı tutun, çünkü Valve, PC oyuncularının binlerce oyunu büyük indirimlerle satın alabilecekleri özel bir dönem olan yıllık Steam Yaz İndirimini duyurdu. 2024 yılında Steam Yaz İndirimi 27 Haziran Perşembe günü başlayacak ve 11 Temmuz Perşembe gününe kadar iki hafta boyunca devam edecek.

Steam’in Büyük Yaz İndirimi Bu Hafta Başlıyor

Steam’in resmi X hesabında yayınlanan fragmanda, büyük indirimlerle almayı dört gözle bekleyebileceğiniz oyunlardan bazıları yer alıyor. Bunlar arasında Rain World, Palworld, iRacing, Disney Dreamlight Valley, Supermarket Simulator, Manor Lords, Stellaris, The Planet Crafter, Content Warning, Party Animals, Roboquest ve Batman: Arkham Knight yer alıyor.

Buna ek olarak Valve, çeşitli oyunlara %90-95 indirimlerle sahip olmanızı sağlayacak “derin indirimler” içeren yeni bir bölüm vaat ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Alone in the Dark Yeniden Başlıyor, Demosu Bu Ekim'de Çıkıyor
Steam'in Büyük Yaz İndirimi Bu Hafta Başlıyor
Steam’in Büyük Yaz İndirimi Bu Hafta Başlıyor

PC oyunlarını oynayacak yeriniz yoksa satın almanın bir anlamı yok. Yaklaşan Steam Yaz İndirimini duyurmanın yanı sıra Valve, Steam’deki sayısız oyunu çalıştırabilen el konsolu Steam Deck’in fiyatını düşürdü. Steam Deck LCD’nin 64GB ve 512GB’lık modellerini artık %15 indirimle alabilirsiniz. Steam Yaz İndirimi gibi bu teklif de 11 Temmuz’a kadar geçerli, ancak indirimden farklı olarak indirimli Steam Deck’i hemen şimdi satın alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz