Ray-Ban Meta akıllı gözlük yeni güncellemesi video kaydını 3 dakikaya çıkarıyor

0
Ray-Ban Meta Akıllı Gözlük yeni güncellemesi video kaydını 3 dakikaya çıkarıyor
Ray-Ban Meta Akıllı Gözlük yeni güncellemesi video kaydını 3 dakikaya çıkarıyor

Meta, Ray-Ban Meta akıllı gözlük için yeni bir güncelleme yayınlıyor ve bu güncelleme sadece gözlükler için birkaç yeni değişiklik ve özellik getirmekle kalmıyor, aynı zamanda video kayıt sınırını 3 dakikaya çıkarıyor. Bu, artık Ray-Ban Meta akıllı gözlük önceki video kayıt sınırının üç katı video kaydedebileceğiniz anlamına geliyor.

Meta, Ray-Ban Akıllı Gözlüklerde Video Kaydını 3 Dakikaya Uzatıyor

Ray-Ban Meta akıllı gözlük, gözlüğün popülerliğinin en büyük nedenlerinden biri olan dahili bir kamera ile birlikte geliyor. Video kayıt kalitesi iyi olsa da, asıl sınırlama kayıt limitiydi.

Meta, Ray-Ban Akıllı Gözlüklerde Video Kaydını 3 Dakikaya Uzatıyor
Meta, Ray-Ban Akıllı Gözlüklerde Video Kaydını 3 Dakikaya Uzatıyor

Özellikle, sadece kayıt yönü dikey olarak kilitlenmekle kalmadı, aynı zamanda videolar sadece bir dakika boyunca kaydedilebildi. Meta Ray-Ban Akıllı Gözlük video kayıt limitini uzatmak için herhangi bir seçenek sunmuyordu. Neyse ki son güncelleme ile bu durum değişti, ancak resmi sürüm notları henüz yayınlanmadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Lenovo Legion Y7000P 2024 dizüstü bilgisayar tanıtıldı, Ocak 2024'te piyasaya sürülecek

En son yazılım güncellemesi olan 6.0 sürümü tüm Ray-Ban Akıllı Gözlüklere sunuluyor ve 3 dakikaya kadar video kayıt uzantılarının yanı sıra Calm, Amazon Music ve daha fazlası için destek getiriyor. Güncelleme, ilk olarak Mayıs ayı sonunda duyurulan akıllı gözlüklere çeşitli değişiklikler getiriyor.

En son güncellemeden sonra bile devam eden bir sorun, varsayılan kayıt süresi sınırının hala 60 saniye olarak ayarlanmış olmasıdır. Bu nedenle, 3 dakikaya kadar daha uzun videolar çekmek için ayarların kamera bölümüne gitmeniz ve video uzunluğunu değiştirmeniz gerekir. Bu ayar yapıldıktan sonra, Meta Ray-Ban Akıllı Gözlük’ün 12MP dahili kamerasını kullanarak daha uzun videolar kaydedebileceksiniz.

Bununla birlikte, daha uzun videolar kaydetmenin akıllı gözlüğün pillerine de zarar verebileceğini unutmayın. Güncelleme, akıllı gözlüğün sapına dokunup basılı tutarak anında çalmaya başlamak ya da sesinizi kullanarak müzik çalmaya başlamak için Apple Music ve Amazon Music desteği getiriyor. Bu özellik daha önce Spotify’da kullanılabiliyordu. Bu özelliğin hala yalnızca iPhone kullanıyorsanız mevcut olduğunu unutmayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   iPhone 16 serisinin yeni renklerle geleceği ve eski renklerin yeniden adlandırılabileceği belirtiliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz