Spotify’daki Tüm Cihazlardan Aynı Anda Nasıl Çıkış Yapılır?

0
162
spotfy
spotify güvenli çıkış

Tüm cihazlarda hesap sayfanızdan Spotify oturumunuzu kapatabilirsiniz. Bu, oturum açtığınız herhangi bir cihazda hesabınızdaki oturumunuzu kapatacaktır. Hesabınıza sahip bir cihazı tanımıyorsanız bu önemlidir. Ek güvenlik için hesap şifresini değiştirmek önemlidir.

Spotify, abonelerin dünyanın dört bir yanındaki sanatçılardan en sevdikleri müzikleri veya podcast’leri dinlemelerini sağlayan bir ses akışı platformudur. 2006 yılında kuruldu ve o zamandan beri abone sayısıyla dünyanın en büyük müzik akışı platformu haline geldi. Mevcut 50 milyondan fazla başlığa erişen aylık 286 milyondan fazla aktif kullanıcı kaydetti. Hesabınızla ilgili karşılaşabileceğiniz temel sorunlardan biri, hesabınıza tanımadığınız bir cihazdan erişildiğini keşfetmektir.

Bu nedenle hizmeti kullanamıyorsanız, hesabınızdan tüm cihazlardan kolayca çıkış yapabilirsiniz. Ek bir önlem olarak, hesap şifrenizi de değiştirmelisiniz. Örneğin, bir partide bir konuşmacıya bağlanabilir veya bir arkadaşınızın bilgisayarında kimlik bilgilerinizi kullanabilir, ancak ardından cihazı çıkarmayı unutabilirsiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda hesapta hiç oluşturmadığınız bazı oynatma listelerini de görebilirsiniz. Görünüşe göre uygulamada bu kadar büyük bir hata olamaz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   2020 Model Honda CR-V Fiyat Listesi
Tüm Cihazlardan
spotify tüm cihazlardan çıkış yapma

Spotify’daki Tüm Cihazlardan Aynı Anda Çıkış

Hesabınızdan tüm cihazlardan çıkmak için İnternet bağlantınız olmalıdır. Bundan sonra, masaüstü, Android veya iOS olsun, herhangi bir cihazdaki bir tarayıcıdan adımlar izlenebilir.

  1. Cihazınızı kullanarak resmi Spotify sitesini ziyaret edin.
  2. Resmi sayfada, henüz giriş yapmadıysanız, sağ tarafta Giriş seçeneğini gösterecektir (Masaüstünü kullanma). Bir mobil cihaz için hamburger simgesine dokunun ve Oturum aç’ı seçin. Şimdi kimlik bilgilerinizi sağlayın ve Spotify hesabınızda oturum açın.
  3. Hesabınızda oturum açtıktan sonra sağ üstteki Profil’e tıklayın ve Hesap’ı seçin.
  4. Şimdi bir hesaba genel bakış sayfası görünecektir. Bundan sonra, biraz aşağı kaydırın ve HER YERDE ÇIKIŞ’ı seçin.
  5. Tıkladıktan/dokununca hemen, oturum açtığınız tüm cihazlarda Spotify hesabınız otomatik olarak kapatılacaktır. Cihazınızda Spotify uygulamasını açarak kontrol edebilirsiniz. Şimdi Spotify çevrimdışıyken rahatlayın.
  6. Cihazınıza benzer şekilde, Spotify uygulaması da hesabınızı kullanan kişinin cihazında kapatılacaktır. Uygulamaya ek olarak, hesabınız web oynatıcısından da çıkış yapacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz