Spotify, tamamen yeniden tasarlanmış, ses kontrollerine odaklanan yeni Araba Modu özelliğini kullanıma sunuyor

0
spotify araba modu özellikleri
spotify araba modu özellikleri

Merhaba Tekno bilim adamı takipçileri; Kasım ayında Spotify, büyük düğmeler ve daha geniş bir düzen ile Spotify’ın büyütülmüş bir sürümü olan Car View’ı kapattı. O zamandan beri Spotify, kullanıcıların işe giderken müzik dinlemelerini sağlayan kendi “Car Thing” aksesuarını piyasaya sürmesine rağmen gerçek bir alternatif sunmadı. Spotify, Car View’ı durdurmasının gerçek nedenini hiçbir zaman paylaşmadı, ancak her zaman, müzik dinlemenin ve kontrol etmenin güvenli bir yolunu sunmanın alternatif yollarını “aktif olarak araştırdığını” iddia etti. Görünüşe göre Araba Modu şimdi Spotify’ın en son sürümünde yeni bir tasarımla yeniden sunuluyor ve sesle kontrole odaklanılıyor.

9to5Google, Spotify’ın geçen Kasım ayında durdurulan yeniden tasarlanmış ve biraz yeniden işlenmiş bir Araba Görünümü gibi görünen Araba Modu’nu kullanıma sunduğunu bildiriyor. Yeni Araba Modu, alt kısımda ana ekranı, sesli asistanı ve çalma listelerini gösteren üç sekmeli bir görünüm sunar. Ana sayfa daha az yoğundur ve standart görünümden çok daha büyük görünür, kolay gezinme ve erişim sunar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Bilgisayardan WhatsApp Uygulamasından Nasıl Çıkılır Resimli
Araba Modu
Spotify Araba

Yeni müzik çalara da bir görünüm kazandırıldı ve hala atlama, oynatma/duraklatma, karıştırma ve beğenme düğmeleri için büyük düğmelere sahip. Oynatıcı ayrıca, şarkı gösterebilen, çalabilen veya sanatçılara ve çalma listelerine bakabilen bir asistanı tetikleyebilen bir mikrofon düğmesine de sahiptir. Son kitaplık sekmesi, en son dinlenen müziklere hızlı ve kolay erişim sağlar, böylece tekrarlanan favori parçanızı bulmak için daha az arama yapmanız gerekir.

Yeni Araba Modu şu anda “test sürüşü” modunda, yani her şey değişebilir ve bir süre herkes tarafından kullanılamayabilir. Bu özelliği Spotify’da tekrar görmekten memnunuz ve henüz cihazlarımızda olmamasına rağmen test etmek için sabırsızlanıyoruz. Araba Modu’nun yeni sürümünün nihayet Spotify’a döndüğünü görmekten heyecan duyuyor musunuz? Geçmişte Araba Görünümü özelliğine çok güveniyor muydunuz? Yorumlarda bize bildirin!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz