Instagram’da Yorumlar Nasıl Etkinleştirilir/Devre Dışı Bırakılır?

0
instagram yorumları nasıl devre dışı bırakılır
instagram yorumları nasıl devre dışı bırakılır

İstenmeyen postalar ve troller, yorumlarda ne yazdıkları hakkında hiçbir fikirleri olmadığı için çevrimiçi itibarınızı yok etmek için çok hızlı çalışır. Ve bir marka olarak, Instagram gönderilerinizdeki bu saçma sapan konuşmalar ve spam yorumlarla hemen ilgilenmezseniz, potansiyel müşterilerinizi uzaklaştırabilirsiniz. Sosyal medyada takipçi sayınız ne kadar yüksek olursa, spam, trol ve bot yorum şansı o kadar yüksek olur ve tüm gönderileri takip etmeniz o kadar zor olur.

Bunları yönetirken herhangi bir nefret yorumunun kaçırılmasını istemiyorsanız, en iyi seçenek Instagram’da yorumları kapatmaktır. Yorumlar, kitlenizle etkileşim kurmanıza yardımcı oldukları için Instagram ile ilgili en iyi şeydir, ancak çok fazla spam aldığınızda en sinir bozucu yön haline gelirler. Neyse ki Instagram, bu tür yorumlar ile mümkün olan en iyi şekilde başa çıkmanıza izin veren bir dizi özellik uygulamıştır. Bu yazıda, yorumlar bölümünüzü gerçek hedef kitleniz için daha hoş bir yer haline getirecek Instagram’ın en ilgi çekici özelliklerinden bazılarını araştırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Canon, yeni makro lensini duyurdu
Yorumlar
instagram yorum devre dışı

Daha Önce Paylaştığınız Bir Gönderi İçin Instagram’daki Yorumları Nasıl Devre Dışı Bırakılır?

  1. Telefonunuzda Instagram uygulamanızı açmak için dokunun.
  2. Profil sayfanızdan, yorumları devre dışı bırakmak istediğiniz fotoğrafa dokunun.
  3. Bir seçenekler listesini ortaya çıkarmak için fotoğrafın sağ üst köşesindeki üç noktaya dokunun.
  4. “Yorumları Devre Dışı Bırak” seçeneğine dokunun.
  5. Yorumlar devre dışı bırakılacak ve herhangi bir zamanda birinci ve ikinci adımları izleyip ardından “Yorumları Etkinleştir”e dokunarak yeniden etkinleştirilebilir.

Paylaşmak Üzere Olduğunuz Bir Gönderi İçin Instagram’daki Yorumları Nasıl Devre Dışı Bırakılır?

  1. Telefonunuzdan veya tablet kitaplığınızdan paylaşmak istediğiniz fotoğrafa veya videoya dokunun, istediğiniz filtreleri seçin ve ardından “İleri”ye dokunun.
  2. Altyazı ekranında aşağı kaydırın ve ekranın altındaki “Gelişmiş ayarlar”a dokunun.
  3. “Yorumlar” başlığı altında, “Yorumları Devre Dışı Bırak” çubuğunu açın. Çubuk mavi olduğunda yorumların devre dışı bırakıldığını bileceksiniz.
  4. Ekranın sol üst köşesindeki geri düğmesine dokunun, ardından “Paylaş”a dokunarak fotoğrafınızı veya videonuzu her zamanki gibi yayınlayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz