Şekilli Nick Yazma Araçları

0
706

Online ortamda oyun oynarken veya herhangi bir forum, sosyal medya sitesi gibi sitelerde şekilli nickler kullanmayı tercih edebiliriz. Bu tercihin sebebi de hem akılda kalıcı bir isme sahip olmak, hem de daha havalı görünen bir isme sahip olmak içindir.

Şekilli nick nasıl oluşturulur?

Şekilli nick oluşturmak için klavyenizde bulunan sembolleri de kullanabilirsiniz ancak şekilli nick yazma araçları ile daha kolay ve daha güzel nickler oluşturabilirsiniz. Bu şekilli nick yazma aracı görevi gören siteleri kullanmanın mantığı da oldukça basit. Nickinizi sitenin belirtilen bölümüne yazıyorsunuz ve alt tarafta oluşan, yazdığınız nickin şekilli hallerini kopyalayabiliyorsunuz.

Zaten ondan sonrası da oldukça kolay. Kopyaladığınız nicki eğer oyun izin veriyorsa kullanıcı adınız yapabiliyorsunuz. Şekilli oyun nickleri konumuzda anlatmıştık. Ancak bu işlemleri uygulamadan önce, şekilli nick yazma araçlarını bilmeniz gerekiyor. İşte biz de Teknoloji Haberleri ailesi olarak bu yazıda sizlere şekilli nick yazma araçları hakkında bilgi vereceğiz.

Şekilli Nick Yazma Araçları – Siteleri

Şekilli nick yazmak için bazı siteleri kullanabilirsiniz. Sizler için kullanımı en kolay ve en iyi siteleri sıraladık.

Şekilli Nick yazma sitesi için tıklayınız !

Şekilli Harfler ve Sembolleri ; Durum güncellemelerinde, Oyunlarda, Instagram’da ve pinterest , twitter ve diğer mecralarda kullanabileceğiniz şekilli sembol ve harflerden oluşan nick ve yazı oluşturmanızı sağlayan online şekilli nick yazma aracıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Apple'ın yakında çıkacak M2 çipi seri üretime giriyor
şekilli yazı güncel paylaşım
şekilli nick yazma guncelpaylasim.com

Şekilli Nickler Yazma

Şekilli nick yazma konusunda en popüler sitelerden birisi olan şekilli nickler yazma, yaklaşık 40 tane farklı şekil çeşidi sunabiliyor. Bu siteden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey nickinizi belirtilen bölüme yazıp, altta görünen şekilli nickleri kopyalamaktır. Zaten birçok çeşit olduğu için elbet biri hoşunuza gidecektir.

Şekilli nickler sayesinde hem akılda kalıcı bir nickiniz olacak, hem de daha havalı görüneceksiniz. Bir de bu sitede hazır şekilli nickler de bulunuyor. Aklınızda bir fikir yoksa orada bulunanlardan seçebilirsiniz. Eğer siz de şekilli nick yazma istiyorsanız, Websitemizin https://teknobilimadami.com/sekilli-nick-yazma/ tıklayarak gerekli şekilli nick oluşturma sayfamıza gidebilirsiniz.

Şekilli Harfler

Şekilli Nick Yazma Araçları

Şekilli Harfler sitesi, oldukça güzel bir sisteme sahip. Çok basit ve güzel görünümlü sistemi sayesinde kolaylıkla şekilli nick oluşturabiliyorsunuz. Diğer siteler gibi otomatik olarak şekilli nick vermiyor ve özellik seçimini sizlere bırakıyor. Bu da elbette ki onu bir tık daha öne geçiriyor.

Bu sitede şekilli nick oluştururken nickin görünümünü, yazı şeklini ve şekillendirmelerini seçebiliyorsunuz. Eğer siz de her şeyi kendiniz seçip, nickinizi özelleştirebilmek istiyorsanız bu siteyi tercih edebilirsiniz. Buraya tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz.

Şekilli Nickler

Yukarıda verdiğimiz siteler size karışık mı geliyor? Öyle ise şekilli nick sitesini tercih edebilirsiniz. Arayüzü oldukça basit olan bu sitenin 80 civarı şekilli nick seçeneği var. Sadece nickinizi yazıp alttakileri kopyalamanız yeterli geliyor. Elbette ki daha da komplike seçenekler isterseniz, üstte verdiğimiz siteleri tercih edebilirsiniz.

Basit arayüzlü bir şekilli nick yazma sitesine ihtiyacınız varsa, sekillinick.net/sekilli-nick-yazma sitesine gidebilirsiniz. Eğer bu listedeki siteler size yeterli gelmediyse, yazının devamındaki sitelere de göz atabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Skoda Fabia'nın yeni fiyat listesi duyuruldu! İşte detaylar

Şekilli Nick Yazma

Daha basit bir site mi arıyorsunuz? Bu site tam da size göre. O kadar basit bir tasarımı var ki gerçekten çok basit bir şekilde şekilli nick oluşturabiliyorsunuz. Yalnızca nicki yazıp, çıkan seçenekleri kopyalamanız yetiyor. Eğer şekilli nick nasıl yazılır bilmiyorsanız ilgili yazımıza bakabilirsiniz. Başka bir özellik arıyorsanız da üstteki sitelere göz atabilirsiniz.  https://www.guncelpaylasim.com/sekilli-nick/ tıklayarak şekilli nick yazma sitesine gidebilirsiniz.

Şekilli Yazı

Yüzlerce çeşit şekilli nick oluşturmak istiyorsanız, bu site tam da size göre. Şekillendirmek istediğiniz nicki girip, altta bulunan alandan şekilli nickleri kopyalıyorsunuz. Yalnız, bu sitenin diğerlerinden farklı ise “daha fazla göster” butonu ile yüzlerce farklı kombinasyon sunabilmesi.

Eğer birçok çeşit şekilli nick arasından birini seçmek istiyorsanız, bu siteden şekilli nick oluşturabilirsiniz. https://sekilliyazi.net/ tıklayarak Şekilli Yazı sitesine ulaşabilirsiniz.

Şekilli Nick Yaz

Yine üstte vermiş olduğumuz siteler gibi arayüzü fazla karışık olmayan Şekilli Nick Yaz sitesiyle karşınızdayız. Bu sitede şekilli nick oluştururken yazı şeklini ve nickin genel şeklini seçebiliyorsunuz. Eğer çok fazla özelliğe ihtiyacınız yoksa, bu siteyi de tercih edebilirsiniz. https://sekillinickyaz.com/sekilli-yazi-yaz tıklayarak Şekilli Nick Yaz sitesine ulaşabilirsiniz.

Şekilli Nickler

Listenin en basit şekilli nick oluşturma sitesiyle karşınızdayız. Bu site gerçekten çok basit bir arayüze sahip. Direkt olarak nickinizi şekillendirip çıkabileceğiniz bir site. Hiç oyalanmadan, hızlı bir biçimde şekilli nick oluşturmak istiyorsanız bu siteyi tercih edebilirsiniz. http://sekillinickler.com/  tıklayarak Şekilli Nickler sitesine ulaşabilirsiniz.

Umarız yazdığımız bu yazıyı beğenmişsinizdir. Bu tür yazıların devamı için takipte kalın.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz