Şekilli Oyun Nickleri 2022

0
şekilli oyun nickleri
şekilli oyun nickleri yazma

Oyunlarda nick kullanmak eskiden beri süregelen geleneklerdendir ve şekilli oyun nickleri 2022 yılı için çeşitlendirilmiştir.

Şekilli oyun nickleri 2022 yılında çeşitlenerek kişilerin kullanımına sunulmaktadır. Şekilli nickler genelde oyun platformlarında kişilerin kullanıcı adı belirlerken sıklık kullandıkları şekilli kullanıcı isimleridir. Şekilli nick yazmak için linke tıklayarak sizlerde istediğiniz sembolleri yapabilirsiniz. https://teknobilimadami.com/sekilli-nick-yazma/

[toc]

Nick genel anlamda da takma isim rumuz anlamına gelmektedir. Dijital oyun platformlarında oyun oynarken kullanıcı adı belirleyen kişilerin bu alanlara şekilli nick yazmaları oyunlarda oldukça popülerdir.

Bu sebeple pek çok kullanıcı oyun oynarken kullanıcı adına yazacağı ismi şekilli şekilli oyun nickleri 2022 seçenekleri arasından belirlemektedir. Oynanan pek çok oyun dünya çapında popüler oyunlardır.

Bu sebeple de burada belirlediğiniz kullanıcı isimleri önemlidir. Bu kullanıcı isimleri global çapta görüntülendiğinden ilgi çekici ve özgün kullanıcı isimleri her zaman oyuncu profilinizin ilgi görmesini sağlayacaktır.

Oyun profilinizin ilgi çekici olması sizin bu mecralarda daha tanınır hale gelmenizi sağlar. Bu sebeple kullanıcı adı belirlemek oyun dünyasına girerken dikkat etmeniz gereken en önemli ilk adımdır.

PUBG Nick Yazma

PUBG dünya çapında milyonlarca kullanıcısı bulunan popüler oyunlardan biridir. Genel manada savaş oyunu olarak betimlemek yanlış olmayacaktır. Çeşitli gruplarla ya da bireysel olarak savaşa girebilmeniz mümkündür.

Son zamanların en sık tercih edilen oyunlarından biri olan PUBG dünya genelinde pek çok kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Haberlere bile konu olan bu isimde önemli bir nokta vardır ki; takma isim belirlemek. Bu anlamda PUBG mobil oyunu kullanıcılarına şekilli nick belirleme konusunda hizmet sağlamaktadır.

Oldukça yararlı olan ve oyunun kullanıcıları tarafından fazlasıyla sevilen bu hizmet kişilerin kullanıcı isimlerinin şekilli olmasını sağlamaktadır. PUBG nick yazma için oyunun kendi içerisinde şekilli nick yazma aracı bulunmaktadır. Burayı tıkladığınızda karşınıza oyun kullanıcı adını yazacağınız bir ekran çıkacaktır.

Bu ekrana şekilli oyun nickleri 2022 arasından seçtiğiniz bir nicki yapıştırdığınız zaman kullanıcı adınız bu olur. Ancak burada da dikkat edilmesi gereken bir nokta vardır. PUBG mobil oyunu milyonlarca kullanıcı tarafından oynanmaktadır ve hepsi kendilerine kullanıcı ismi belirlemektedir.

Bu kullanıcı isimleri hesapların birbirinden ayrılması için farklı olmak durumundadır. Bu sebeple eğer seçtiğiniz şekilli nick sizden önce bir başka kullanıcı tarafından alındıysa oyunun algoritmaları bu nicki kullanmanıza izin vermeyecektir. Bu sebeple şekilli nickinizi belirlerken kullanışlı olmasının yanı sıra özgün olması da dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri olmaktadır.

PUBG Nickleri Şekilli

(¯´•._.• 𝐭𝐞𝐤𝐧𝐨 𝐛𝐢𝐥𝐢𝐦 𝐚𝐝𝐚𝐦ı •._.•´¯)

【☆】★【☆】★【🅃🄴🄺🄽🄾 🄱🄸🄻🄸🄼 🄰🄳🄰🄼ı】★【☆】★【☆】

(ง ͠ ᵒ̌ Дᵒ̌ )¤=[]:::::> tēkຖ໐ ๖ili๓ ค໓ค๓ı

••¤(`×[¤ ♗💲 Ŧ乇ᛕŇ𝐎 𝐛ίLᎥ𝕄 A∂ᵃᵐı 🎅💎 ¤]×´)¤••

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   F-22 Raptor Avcı Uçağı Görücüye Çıktı

PUBG oyununda nick belirlemeniz oyunda oluşacak kimliğinizin daha ilgi çekici olmasını sağlayacaktır. Bu sebeple bu adım dikkat etmeniz gereken önemli bir adımdır. Şekilli nickler oyun uygulamalarında sıklıkla görebileceğiniz nicklerdir.

Kişiler kullanıcı isimlerinin daha estetik ve daha ilgi çekici görünmesini sağlamak için şekilli nickler kullanırlar. Böylece hem oyuncu profilleri için kullandıkları isimler daha ilgi çekici olacak hem de akılda kalıcı olacaktır.

PUBG şekilli nicklerine internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Arama kısmına PUBG şekilli nick yazdığınız zaman karşınıza birden fazla bu hizmeti sağlayan site çıkacaktır. Bu hizmet dahilinde orada yer alan hazır şablonlu nickleri kopyalayarak PUBG ekranına yapıştırıp kolayca kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kopyala yapıştır işlemidir. Bunun dışında hiçbir şekilde zaman ya da efor harcamanıza gerek yoktur.

İnternet üzerinden hazır nicklerin yanı sıra dönüştürme sayfaları da bu anlamda hizmet vermektedir. En mükemmel oyun nickleri için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Belirlediğiniz nick üzerinden tasarım şekiller yaptırabilirsiniz. Bunun için yine arama ekranına şekilli nick yazma yazarak ilgili sayfaların karşınıza çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Bu sayfalar içerisinden herhangi birini seçerek olmasını istediğiniz kullanıcı adını yazıp dönüştür butonuna tıklarsanız karşınıza şekilli nickiniz çıkacaktır. Yine bu nicki de kopyala yapıştır seçeneği ile kullanabilirsiniz.

Havalı Nick

★彡[ᴛᴇᴋɴᴏ ʙɪʟɪᴍ ᴀᴅᴀᴍɪ]彡★

••.•´¯`•.•• 🆃🅴🅺🅽🅾 🅱🅸🅻🅸🅼 🅰🅳🅰🅼ı ••.•´¯`•.••

【。_。】 ░t░e░k░n░o░ ░b░i░l░i░m░ ░a░d░a░m░ı░ 【。_。】

·.¸¸.·♩♪♫ 〜t∿e∿k∿n∿o∿ ∿b∿i∿l∿i∿m∿ ∿a∿d∿a∿m∿ı〜 ♫♪♩·.¸¸.·

▄︻デt̷e̷k̷n̷o̷ ̷b̷i̷l̷i̷m̷ ̷a̷d̷a̷m̷ı̷══━一

꧁༺ȶɛӄռօ ɮɨʟɨʍ ǟɖǟʍı༻꧂

꧁༒☬𝓽𝓮𝓴𝓷𝓸 𝓫𝓲𝓵𝓲𝓶 𝓪𝓭𝓪𝓶ı☬༒꧂

▀▄▀▄▀▄🅃🄴🄺🄽🄾 🄱🄸🄻🄸🄼 🄰🄳🄰🄼ı▀▄▀▄▀▄

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ iɯɐpɐ ɯılıq ouʞǝʇ █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

•´¯`•. 𝖙𝖊𝖐𝖓𝖔 𝖇𝖎𝖑𝖎𝖒 𝖆𝖉𝖆𝖒ı .•´¯`•

ღ(¯`◕‿◕´¯) ♫ ♪ ♫ イ乇ズ刀の 乃ノレノᄊ ムりムᄊı ♫ ♪ ♫ (¯`◕‿◕´¯)ღ

.•°¤*(¯`★´¯)*¤° ㄒ乇Ҝ几ㄖ 乃丨ㄥ丨爪 卂ᗪ卂爪ı °¤*(¯´★`¯)*¤°•.

Nickler oyun platformlarınızda oluşturduğunuz kullanıcı profillerinin havalı olmasını sağlayacaklardır. Bu tür oyunlarda en havalı nick kimdeyse o her zaman diğerleri tarafından özenilen profil olur ve diğerleri de ona benzemek ister. Özellikle küçük yaşlarda havalı nick olayı daha büyük önem taşımaktadır.

Oyunlarda kullandığınız nickler global olarak herkesin görüntüleyebileceği alanlardır. Bu sebeple nic seçerken havalı ve ilgi çekici olması sizi her zaman diğer oyuncu profillerinden bir adım öne çıkaracaktır. Bu sayede bu oyun mecralarında da belirli bir popülerlik düzeyine erişme imkanı elde etmiş olursunuz.

Bu sebeple nick seçmek ve nickin şeklinin nasıl olacağına karar vermek oldukça dikkatli atılması gereken bir adımdır. Nickiniz diğer nicklerden ne kadar farklı olursa ve tasarımı ne kadar ilgi çekici olursa sizin için o kadar fazla avantaj sağlar.

Şekilli Oyun İsimleri

𝔗𝔢𝔨𝔫𝔬 𝔅𝔦𝔩𝔦𝔪 𝔄𝔡𝔞𝔪ı

OLD ENGLISH

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Samsung Galaxy Note 20 Ultra sağlamlık testinden tam not alarak geçti

𝕿𝖊𝖐𝖓𝖔 𝕭𝖎𝖑𝖎𝖒 𝕬𝖉𝖆𝖒ı

MEDIEVAL

𝓣𝓮𝓴𝓷𝓸 𝓑𝓲𝓵𝓲𝓶 𝓐𝓭𝓪𝓶ı

CURSIVE

𝒯𝑒𝓀𝓃𝑜 𝐵𝒾𝓁𝒾𝓂 𝒜𝒹𝒶𝓂ı

SCRIPTIFY

𝕋𝕖𝕜𝕟𝕠 𝔹𝕚𝕝𝕚𝕞 𝔸𝕕𝕒𝕞ı

DOUBLE STRUCK

𝘛𝘦𝘬𝘯𝘰 𝘉𝘪𝘭𝘪𝘮 𝘈𝘥𝘢𝘮ı

ITALIC

𝙏𝙚𝙠𝙣𝙤 𝘽𝙞𝙡𝙞𝙢 𝘼𝙙𝙖𝙢ı

BOLD ITALIC

𝚃𝚎𝚔𝚗𝚘 𝙱𝚒𝚕𝚒𝚖 𝙰𝚍𝚊𝚖ı

MONO SPACE

Ⓣⓔⓚⓝⓞ Ⓑⓘⓛⓘⓜ Ⓐⓓⓐⓜ    ı⃝

LUNITOOLS BUBBLES

🆃🅴🅺🅽🅾 🅱🅸🅻🅸🅼 🅰🅳🅰🅼ı

INVERTED SQUARES

Tekno Bilim Adamı

WIDETEXT

ᴛᴇᴋɴᴏ ʙɪʟɪᴍ ᴀᴅᴀᴍɪ

LUNI TOOL STINY

iɯɐp∀ ɯılıᙠ ouʞǝ⊥

LUNI TOOLS FLIP

🅃🄴🄺🄽🄾 🄱🄸🄻🄸🄼 🄰🄳🄰🄼ı

SQUARES

ımɒbA mi|iᙠ oᴎʞɘT

LUNI TOOLS MIRROR

ₜₑₖₙₒ Bᵢₗᵢₘ ₐdₐₘı

SUB SCRIPT (SMALL)

ᵀᵉᵏⁿᵒ ᴮⁱˡⁱᵐ ᴬᵈᵃᵐı

SUPER SCRIPT (SMALL)

Ͳҽҟղօ βìӀìʍ Ⱥժąʍı

BENT TEXT

TEKᑎO ᗷIᒪIᗰ ᗩᗪᗩᗰı

NEON

ᖶᘿᖽᐸᘉᓍ ᗷᓰᒪᓰᘻ ᗩᕲᗩᘻı

FUTURE ALIEN

T̶e̶k̶n̶o̶ ̶B̶i̶l̶i̶m̶ ̶A̶d̶a̶m̶ı̶

STRIKE THROUGH

T̴e̴k̴n̴o̴ ̴B̴i̴l̴i̴m̴ ̴A̴d̴a̴m̴ı̴

TILDE STRIKE THROUGH

T̷e̷k̷n̷o̷ ̷B̷i̷l̷i̷m̷ ̷A̷d̷a̷m̷ı̷

SLASH THROUGH

T̲e̲k̲n̲o̲ ̲B̲i̲l̲i̲m̲ ̲A̲d̲a̲m̲ı̲

UNDERLINE

T̳e̳k̳n̳o̳ ̳B̳i̳l̳i̳m̳ ̳A̳d̳a̳m̳ı̳

DOUBLE UNDERLINE

T̴̨̆̈͘e̸̡̛͎̣͔̅̔̓̒͋̄̉͘ͅk̶͈͍̮̮͈̳̘̞͍̦͊̈́̀̿̄n̴̠̘̠̎̍̓o̶͖̞̭͕̺͋̓̀̈́̋̎̿ ̶̛̞̭̟̭̇͊͋̄̈͒̍͗̑B̴̠̳̩͍̥͕̺͈̘̭͑̾̕ĩ̶̥͍̒̈́̑͌͆͘͘͝ļ̷̬͔̠̫̱͇̖̞̰̍̏̿͑͝î̷̭̆͗͘͝m̶̳̠̙̌͋͋̈̊̀̉͊͝͠ ̸̩̥̜̙̑̑̿Ä̷̛̱̜̩̻͉́́͋̋d̶̯͎͚͂͊͌ả̴̩̣m̷̨̓̈ı̶̤̠̙̗̪̈́͠

LUNI CREEPIFY

Շєкภ๏ ๒เɭเ๓ ค๔ค๓ı

SQUIGGLE

Tҽƙɳσ Bιʅιɱ Aԃαɱı

SQUIGGLE2

ȶɛӄռօ ɮɨʟɨʍ ǟɖǟʍı

SQUIGGLE3

ᏖᏋᏦᏁᎧ ᏰᎥᏝᎥᎷ ᏗᎴᏗᎷı

SQUIGGLE4

ɬɛƙŋơ ცıƖıɱ ąɖąɱı

SQUIGGLE5

tēkຖ໐ ๖ili๓ ค໓ค๓ı

SQUIGGLE6

𝐓𝐞𝐤𝐧𝐨 𝐁𝐢𝐥𝐢𝐦 𝐀𝐝𝐚𝐦ı

BOLD

T⃣   e⃣   k⃣   n⃣   o⃣    B⃣   i⃣   l⃣   i⃣   m⃣    A⃣   d⃣   a⃣   m⃣   ı⃣

LUNI ROUND SQUARES

T⃞    e⃞    k⃞    n⃞    o⃞     B⃞    i⃞    l⃞    i⃞    m⃞     A⃞    d⃞    a⃞    m⃞    ı⃞

LUNI SQUARES

ƬΣKПӨ BIᄂIM ΛDΛMı

UPPER ANGLES

тєкησ вιℓιм α∂αмı

GREEK

†êkñð ßïlïm ÄÐåmı

SYMBOLS

₮Ɇ₭₦Ø ฿łⱠł₥ ₳Đ₳₥ı

CURRENCY

ㄒ乇Ҝ几ㄖ 乃丨ㄥ丨爪 卂ᗪ卂爪ı

ASIAN STYLE

イ乇ズ刀の 乃ノレノᄊ ムりムᄊı

ASIAN STYLE2

【T】【e】【k】【n】【o】 【B】【i】【l】【i】【m】 【A】【d】【a】【m】【ı】

THICK BLOCK FRAMED

『T』『e』『k』『n』『o』 『B』『i』『l』『i』『m』 『A』『d』『a』『m』『ı』

DIAMETRIC ANGLE FRAME

≋T≋e≋k≋n≋o≋ ≋B≋i≋l≋i≋m≋ ≋A≋d≋a≋m≋ı≋

WAVY JOINER

░T░e░k░n░o░ ░B░i░l░i░m░ ░A░d░a░m░ı░

DOTTY JOINER

(っ◔◡◔)っ ♥ Tekno Bilim Adamı ♥

Şekilli nickler genelde dijital oyunlarda kullanıcı profili oluşturan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Şekilli oyun isimleri kullanıcıların bu alanlarda daha iyi ve daha kalıcı isimler yapmasını sağlamaktadır.

Bu sebeple oyuncu profili kurulmadan önce her oyuncu mutlaka nickinin ne olacağına ve şeklinin de nasıl olacağına karar vermektedir.

Oyuncular için nicklerinin farklı ve kalıcı olması nick seçerken dikkat etmeleri gereken en önemli özelliklerden biridir. Sadece şekilli harfler kullanarakta oyun isimleri türetebilirsiniz. Çünkü bu mecralardaki kimliklerini bu nickler oluşturmaktadır. Normal hayattaki ismimiz nasıl bizi herkesin bildiği ve bize seslenmek için kullandığı şey ise oyuncular için de nickler aynı şekilde buradaki kimlikleridir.

Herkes onları bu nicklerle tanır ve sesli oyunlarda onlara bu nicklerle seslenirler. Burada ise önemli olan farklılık yaratmaktır. Bu sebeple oyuncular fark yaratmak istedikleri isimlerini çeşitli şekillerle süslerler. Böylece bu daha havalı bir nicke kavuşmalarını sağlar.

Nicki en değişik ve en kaliteli olan kişi bu mecrada isim yaparak akılda kalıcı olur. Bu sebeple oyun profili oluşturan kişiler için şekilli oyun isimleri dikkat edilmesi gereken en önemli konulardandır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz