Şekilli Nick Nasıl Yazılır? – 4 Farklı Şekil

0
şekilli nick nasıl yazılır
şekilli nick yazma

Nick Türkçe’ye takma ad olarak çevrilmektedir ve şekilli nick nasıl yazılır sorusuna cevap olarak hizmet veren pek çok internet sitesi bulunmaktadır.

Şekilli nick nasıl yazılır? Şekilli nick yazmak özellikle dijital ortamda oyun oynayan kişilerin sıklıkla tercih ettiği bir yöntemdir. Nick genel manada kullanıcı adı ya da rumuz anlamında kullanılmaktadır.

[toc]

Bu sebeple oyun oynayan kişilerin kendilerine kullanıcı adı belirlerken şekilli nick yazarak belirlemeleri de sıklıkla görülmektedir. Şekilli nick yazma araçları kullanarak yazı yazmak oldukça popülerdir. Şu anda da yine çoğu kişi tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Şekilli nick yazabilmek için internet üzerinden hizmet alabileceğiniz pek çok program bulunur.

İnternet siteleri aracılığı ile şekilli olarak yazmak istediğiniz yazıyı klavyenizden normal şekilde aktardığınız zaman dönüştürme seçeneği sayesinde size şekilli nick olarak sunulur. Bu hizmeti alabileceğiniz çoğu site ücretsiz olarak kullanılmaktadır. Ancak farklı şekillerde nick yaratabilmek için kullanabileceğiniz ücretli sitelerde bulunur. Bu siteler arasında tercih yapmak tamamen sizin inisiyatifiniz dahilindedir.

hazır şekilli nick
şekiili nick

Lol Şekilli Nick Nasıl Yazılır?

LOL, League Of Legends isimli oyunun kısaltışmış halidir. Bu oyun Türkiye’de ve dünyada oldukça popüler bir savaş oyunudur. Kişiler oyuncu ekranına girerek kendilerine bir karakter ve grup oluştururlar.

Daha sonra da oyun aracılığıyla sanal bir savaş başlar. Bu oyunda kişiler oyun oynarken takma ad yani nick kullanmaktadırlar. Nick kullanmak LOL kullanıcıları arasında oldukça yaygındır. Lol şekilli nick nasıl yazılır? LOL’de farklı şekillerde nick yazabilmeniz için hizmet sağlayıcılar bulunmaktadır.

Bu hizmet sayesinde şekilli nick oluşturarak diğer kullanıcılara karşı üstünlük gösterebilirsiniz. Nick kullanımı LOL kullanıcıları arasında oldukça yaygındır. Bu sebeple hemen her kullanıcı şekilli nick yazarak kullanıcı adı belirlemektedir. LOL’de şekilli nick yazabilmeniz oyunun içerisinde size hizmet olarak sunulmuştur.

ⓣⓔⓚⓝⓞⓑⓘⓛⓘⓜⓐⓓⓐⓜⓘ

ᴛᴇᴋɴᴏʙɪʟɪᴍᴀᴅᴀᴍɪ

₮Ɇ₭₦Ø฿łⱠł₥₳Đ₳₥ł

𝕥𝕖𝕜𝕟𝕠𝕓𝕚𝕝𝕚𝕞𝕒𝕕𝕒𝕞𝕚

тєкиσвιℓιмα∂αмι

t҉e҉k҉n҉o҉b҉i҉l҉i҉m҉a҉d҉a҉m҉i҉

 

𝔱𝔢𝔨𝔫𝔬𝔟𝔦𝔩𝔦𝔪𝔞𝔡𝔞𝔪𝔦

𝖙𝖊𝖐𝖓𝖔𝖇𝖎𝖑𝖎𝖒𝖆𝖉𝖆𝖒𝖎

tєknσвílímαdαmí

🅣🅔🅚🅝🅞🅑🅘🅛🅘🅜🅐🅓🅐🅜🅘

𝓽𝓮𝓴𝓷𝓸𝓫𝓲𝓵𝓲𝓶𝓪𝓭𝓪𝓶𝓲

𝓉𝑒𝓀𝓃𝑜𝒷𝒾𝓁𝒾𝓂𝒶𝒹𝒶𝓂𝒾

ƚҽƙɳσႦιʅιɱαԃαɱι

Direkt kullanıcı adı oluşturulurken sunucu bölgesine göre seçim yapmanız gerekmektedir. Seçim yaptığınız takdirde karşınıza kullanabileceğiniz şekilli nickler çıkacaktır. Bu nickler üzerinden seçim yaparak kullanıcı adınızı oluşturabilirsiniz. Farklı sunucu kullanıyorsanız ya da farklı bölgeden giriş yapıyorsanız belirlenmiş çeşitli kodları girerek yine bu şekilli nick hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Bunun dışında oyunda kurduğunuz gruba da şekilli nick hizmeti sayesinde isim verebilirsiniz. Grubunuzun da daha havalı ve ilgi çekici görünmesine yarayacak bu işlem oldukça pratiktir. Bu sebeple neredeyse tüm oyuncular kendilerine nick oluştururken bu şekilli nick hizmetinden faydalanmaktadır.

Bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli husus dil seçeneğidir. Oyun tarafından kullanabilmeniz için size sunulan nickler belirlediğiniz dil seçeneğine göre şekillenmektedir. Bu sebeple seçtiğiniz dil ayarının desteklediği nickleri kullanabilirsiniz. Eğer seçtiğiniz karakterin dili o nicki kullanmanıza izin vermiyorsa aynı bölgede dahi olsanız o nicki kullanıcı olarak seçemezsiniz.

Bu sebeple seçtiğiniz alfabe büyük önem taşımaktadır. Yine bunun yanı sıra LOL dünya çapında oynanan ve pek çok oyuncusu olan popüler bir uygulamadır. Bu sebeple seçmek istediğiniz kullanıcı adı sizden önce başka bir oyuncu tarafından alınmış olabilir. Bu durumlarda da o kullanıcı adının tekrar size tanımlanması mümkün değildir. Bu sebeple oyunlarda nick belirlerken özgün olmaya gayret etmeniz gerekir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Samsung, gelecek yılki Galaxy Fold 4 ve Flip 4 cihazları için üretimi artıracak

Şekilli Nick Yazma

Sosyal medya hesabınızda da şekilli nick ile yazılmış isimler kullanabilmeniz mümkündür. Şekilli nick nasıl yazılır? Kişilerin şekilli nick yazabilmeleri için internet üzerinde bu hizmeti sağlayan siteler bulunmaktadır.

Bu sitelerin geneli kişilere ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Şekilli nick yazma işlemi için yapmanız gereken tek şey https://teknobilimadami.com/sekilli-nick-yazma/ bu siteye girerek dönüştürmek istediğiniz yazıyı yazabilirsiniz. Yazdığınız yazının ardından dönüştür butonu sayesinde şekilli nick yazısı karşınıza çıkar.

Bu işlem oldukça pratik bir işlemdir. Bu sebeple her an kolaylıkla uygulanabilir. Aşağıdaki harfleri istediğiniz şekilli yazıyı kopyala yapıştır yöntemiyle istediğiniz şekilde istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

ⓐⓑⓒçⓓⓔⓕⓖⓗıⓘⓙⓚⓛⓜⓝⓞöⓟⓡⓢşⓣⓤüⓥⓦⓧⓨⓩ

ᴀʙᴄçᴅᴇғɢʜıɪᴊᴋʟᴍɴᴏöᴘʀsşᴛᴜüᴠᴡxʏᴢ

₳฿₵çĐɆ₣₲ⱧıłJ₭Ⱡ₥₦Øö₱Ɽ₴ş₮ɄüV₩ӾɎⱫ

𝕒𝕓𝕔ç𝕕𝕖𝕗𝕘𝕙ı𝕚𝕛𝕜𝕝𝕞𝕟𝕠ö𝕡𝕣𝕤ş𝕥𝕦ü𝕧𝕨𝕩𝕪𝕫

αв¢ç∂єfgнıιנкℓмиσöρяѕşтυüνωχуz

a҉b҉c҉çd҉e҉f҉g҉h҉ıi҉j҉k҉l҉m҉n҉o҉öp҉r҉s҉şt҉u҉üv҉w҉x҉y҉z҉

ꍏ♭☾ç◗€Ϝ❡♄ı♗♪ϰ↳♔♫⊙öρ☈ⓢş☂☋ü✓ω⌘☿☡

αвcç∂εғgнıιנкℓмησöρяsşтυüvωxүz

卂乃匚çᗪ乇千Ꮆ卄ı丨フҜㄥ爪几ㄖö卩尺丂şㄒㄩüᐯ山乂ㄚ乙

ĂβČçĎĔŦĞĤıĨĴĶĹМŃŐöРŔŚşŤÚüVŴЖŶŹ

ᗩᗷᑕçᗪᗴᖴǤᕼıᎥᒎᛕᒪᗰᑎᗝöᑭᖇᔕş丅ᑌüᐯᗯ᙭Ƴ乙

ДБCçDΞFGHıIJҜLMИФöPЯSşΓЦüVЩЖУZ

🅰🅱🌜ç🌛🎗🎏🌀♓ı🎐🎷🎋👢〽️🎵⚽ö🅿️🌱💲ş🌴⛎ü✅🔱❎🍸💤

ᴀʙᴄçᴅᴇғɢʜıɪᴊᴋʟᴍɴᴏöᴘʀꜱşᴛᴜüᴠᴡxʏᴢ

ɐbɔçdǝɟƃɥııɾʞlɯnoödɹsşʇnüʌʍxʎz

🅰🅱🅲ç🅳🅴🅵🅶🅷ı🅸🅹🅺🅻🅼🅽🅾ö🅿🆁🆂ş🆃🆄ü🆅🆆🆇🆈🆉

【a】【b】【c】ç【d】【e】【f】【g】【h】ı【i】【j】【k】【l】【m】【n】【o】ö【p】【r】【s】ş【t】【u】ü【v】【w】【x】【y】【z】

『a』『b』『c』ç『d』『e』『f』『g』『h』ı『i』『j』『k』『l』『m』『n』『o』ö『p』『r』『s』ş『t』『u』ü『v』『w』『x』『y』『z』

Hazır Şekilli Nickler

Normal yazıyı şekilli nick haline dönüştürebileceğiniz internet siteleri dışında hazır şekilli nick seçebileceğiniz internet siteleri de bulunmaktadır. Bu hazır şekilli nickler genelde oyunculara yönelik tasarlanmıştır.

Nick kullanımı yaygın olarak oyun uygulamalarında görülmektedir. Bu sebeple tasarlanan nickler de oyuncuların kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Hazır nicklere direkt ulaşabileceğiniz internet siteleri de mevcuttur. Bu sitelere girerek sizin için önceden tasarlanmış hazır nickler arasında en hoşunuza gideni seçerek kopyalayabilirsiniz.

Bu şekilde kullanıma hazır olacaktır. Kullanıcı adınızın bu şekilde daha dikkat çekici olmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik bu hizmetler tamamen ücretsizdir. Bu sebeple herkes kolayca ulaşım sağlayarak beğendiği nick için kopyala yapıştır işlemi yaparak o nicki kullanıcı adı olarak belirleyebilir.

Tek bir kelime için birden fazla oluşturulmuş hazır nick tasarımı bulunmaktadır. Bu sebeple yalnızca hangi kelimeyi kullanmak istediğinize değil hangi tasarımı kullanmak istediğinize de karar vermeniz gerekir. İşte bazı Şekilli Nickler aşağıdadır.

TUͥrͣkͫ
ᖫ✧ᗩǥᗩᖇᎥᗝ✧ᖭ
❂ṪΛḲ❂
༻ТЯ༺ŧยгКłє
《Ťќ》♕βØřđØ Β€ř€ŁᎥ♕
♆ᴳᴼᴰᶻᚔr҉O҉S҉s҉ ོ – ᖘᖇⓞ ᙢƐໃ৳Ɛᙢ༄༅ Ɛł̶〄⍶衣 乡ცคŞคც૯ᴿᴱᴬᴸ
〖ɨ¥ɨ〗♛ŧữřҝ♛
ȶǟӃɨʍ օʟʊՌƱʀ
ꀸꀎꋪꀎꌗ꓄ ꓄ꍏꀘꀤꎭ

թгѺ ҭѦҠıӎ
tAKIMMakiMyOk
PЯө gλMΣЯ
ⱠłđɇⱤ
ł₦₮Ł₭₳₥
Y͓̽I͓̽k͓̽I͓̽l͓̽m͓̽a͓̽Z͓̽
k͓̽a͓̽r͓̽T͓̽A͓̽L͓̽
אคภLเZ КยгT
∪ち匕丹
૨εყเƵ
ƥşƗ̇ҝØƥΔŧ
ΡαΔΙŞαh
ŞeħzαĐe
͕͗Λ͕͕͗͗ƈ͕͕͗͗ī͕͕͗͗M͕͕͗͗λ͕͕͗͗S͕͕͗͗Ī͕͕͗͗z͕͗
ᴷᴼᴹᵁᵀᴬᴺ ᴸᴼᴳᴬᴿ
A̶S̶l̶A̶n̶
̶̶V̶̶A̶̶y̶̶ ̶̶B̶̶E̶̶
s҉e҉K҉e҉r҉
βØʍβΑCΙ ʍULαΨιʍ
ᏉᏋፚᎥᏒ

เ๓Кคภรเz
k∀cǀƧ λOk!
ƤЄʀɩ
ÇǟʏʟǞӄ
aɱʌÇƧıȥ
ӄʊƦşʊՌ ǞՖӃɛʀ
ΡƎяî ℳДƧДℓı
̮Ḫ̮A̮̮Y̮̮a̮̮L̮ ̮p̮̮E̮̮r̮̮e̮̮S̮̮T̮
ađŖεŊĄℓÏŋ
şƖƑƛƇı

ᑭIyᗩᗪᕮ
ⓚⓡⓐⓛⓑⓐⓑⓐ
ƘɾʌʅƄɅƄʌ
KRALbaBa
нΓтнМ – rHyTHM – ᴿᴴʸᵀᴴᴹ
ÖlÜʍcüL – ölüМƆÜl – ÖʟüʍƈÜʟ – öŀüMĊüĿ
κøʀκU$Uz – ʞoЯʞυƨυz – ⓚⓞⓡⓚⓤⓢⓤⓩ – κ⊕rΚUšUZ
cELlΑт – |͇̿ ͇̿ ͇̿ ͇̿ |̶͇̿ ̶͇̿ ͇̿ |͇ ͇ |͇ ͇ |̶̿ ̶̿ ̶̿ ̶̿| ̿ ̿|̿ ̿ – cЄℓℓΑТ – ƈƐĿĿΛƭ – ƇἕĿĿᾋҭ
|< |̶̿ ̶̿ ̶̿ ̶̿| ̿ ̿|̿ ̿ | |͇ ͇ – KATIl – kคtil

VυЯυɔυТıМ – ʋʊƦƱƈʊȶƗʍ -VUrucuTim – ΝΥяυcΥтıМ
ölüʍ$üZ – öLÜmsÜz – öŁÜМṩÜẒ – ÖŀÜṃṩüẔ
şĄ√ĄŞÇı – รคשคşÇı – ȘΛΝλşçı НɒΓɒLɘТ –
ђคץคLєt – НΑуΑℓЄт ΑZƦαιl –
Λẕ尺λɪł – |̶̿ ̶̿ ̶̿ ̶̿|̿ ̿/ ͇ ͇ |̿ ̿ ̿\ |̶̿ ̶̿ ̶̿ ̶̿|| |͇ ͇ – AzraIL
『ᴹᵛᴸ』•Ҟモれ乙Ö�

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Mac'te RAM Nasıl Yükseltilir?
꧁࿇The༒Killer࿇꧂ ꧁༒☬sunny☬༒꧂ ★彡[ᴅᴇᴀᴅ ᴋɪʟʟᴇʀ]彡★
◥꧁དℭ℟Åℤ¥༒₭ÏḼḼ℥℟ཌ꧂◤ ༺Leͥgeͣnͫd༻ᴳᵒ ༒☬๖ۣۜǤнσsτ༻๖ۣۜℜideℝ ☬༒
◥ᖫℭяα𝕫Ÿ༒₭ɨllǝ℞ᖭ◤ Շѧмѯ_️θѵэя ☬⋆ТᎻᎬ༒ᏦᎥᏁᏳ⋆☬
☆☬κɪɴɢ☬☆ ༺J꙰O꙰K꙰E꙰R꙰༻ ༒Sa̶d̶B∆Y༒
Fighͥτeͣdͫiร 𝓑𝓻𝓸𝓴𝓮𝓷 𝓗𝓮𝓪𝓻𝓽♡ ☬₣ℜøźєη•ᴵᴰ☬
☬๖ۣۜǤнσsτ༻ ▄︻̷̿┻̿═━一 ʜᴇᴀᴅsʜᴏᴛ J҉O҉K҉E҉R҉
𐱅𐰼𐰇𐰰 ┲h☢℞ 𝓑σяdσbэℜэlᎥ

Şekilli Noktalı Nickler

Şekilli nickler için seçebileceğiniz birden fazla tasarım şekli bulunmaktadır. Bunlardan neredeyse en dikkat çekici olanı şekilli noktalı nickler olmaktadır. Noktalı nickler kullanıcı adınızın daha ilgi çekici olmasını sağlamaktadır. Şekilli noktalı nicklere de bu hizmeti veren internet siteleri aracılığıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yine yapmanız gereken tek şey şekilli noktalı nicki beğendiğiniz ve kullanmak istediğiniz takdidirde kopyalayarak kullanmanızdır. Genelde oyuncuların tercih ettiği şekilli noktalı nickler günümüzde hemen herkes tarafından kullanılmaktadır.

Oyunların yanı sıra sosyal medya hesaplarınızda da bu şekilli nicklerden yararlanarak isminizi yazabilirsiniz. Bu isminizin daha ilgi çekici olmasını sağlayacaktır. Bu sebeple sıklıkla tercih edilmektedir. Şekilli nick nasıl yazılır? Şekilli nick yazabilmeniz için size hizmet veren internet siteleri bulunmaktadır.

Arama yerine şekilli nick yazma yazdığınız zaman karşınıza bununla alakalı pek çok site çıkacaktır. Bu sitelerin geneli kişilerin kullanımına ücretsiz olarak açılmaktadır. Bu sebeple herkes bu hizmetlerden faydalanabilmektedir.

⠂ ⠆ ⠇ ⠛ ⠟ ⠿ ⡿
Yanında Özel Karakteri Olan Şekilli Sayılar:
㋀ ㋁ ㋂ ㋃ ㋄ ㋅ ㋆ ㋇ ㋈ ㋉ ㋊ ㋋
Özel Şekilli Şekilli Sayılar:
𝟙ϩӠ५ƼϬ7𝟠९⊘
Daire İçinde Şekilli Sayılar:
⓵ ⓶ ⓷ ⓸ ⓹ ⓺ ⓻ ⓼ ⓽ ⓾
Parantez İçinde Şekilli Sayılar:

⑴ ⑵ ⑶ ⑷ ⑸ ⑹ ⑺ ⑻ ⑼ ⑽
Siyah Daire İçinde Sayılar:
❶ ❷ ❸ ❹ ❺ ❻ ❼ ❽ ❾ ❿
Roman Rakamları:
Ⅰ Ⅱ Ⅲ Ⅳ Ⅴ Ⅵ Ⅶ Ⅷ Ⅸ Ⅹ Ⅺ Ⅻ
Biraz Havada Kalan Şekilli Sayılar:
¹ ² ³ ⁰ ⁴ ⁵ ⁶ ⁷ ⁸ ⁹
Biraz Aşağıda Kalan Şekilli Sayılar:
₀ ₁ ₂ ₃ ₄ ₅ ₆ ₇ ₈ ₉

Dairesinin İçi Boş Olan Şekilli Sayılar:
⓵ ⓶ ⓷ ⓸ ⓹ ⓺ ⓻ ⓼ ⓽ ⓾
Farklı Şekilde Olan Şekilli Sayılar:
θ Ι 2 Э Ч Ƽ б ל ȣ ף
૦ ١ Ձ ૩ મ Ƽ 6 7 Ց ୨
Arapça Sayılar:
١ ٢ ٣ ٤ ٥ ٦ ٧ ٨ ٩ .
Hazır Kesirler:
½ ¼ ¾ ⅓ ⅔ ⅕ ⅖ ⅗ ⅘ ⅙ ⅚ ⅜ ⅛ ⅝ ⅞

Sıkça Sorulan Sorular :

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h2″ question-0=”❤ ❤ ❤ ne anlama gelir?” answer-0=”Bu emoji genelde ♥️ Kalpli Takım ve Kalp atıyor anlamları taşımaktadır.” image-0=”” headline-1=”h2″ question-1=”♂ ne anlama gelir?” answer-1=”♂ Sembolün anlamı erkek Cinsiyetinin şekilli sembolüdür. ” image-1=”” headline-2=”h2″ question-2=”LoL rep nedir?” answer-2=”Riot Points anlamına gelir. Yani Riot Games”in ürettiği oyun olan LOL ,oyun içi alışverişlerde kullanabileceğiniz para item birimidir.” image-2=”” headline-3=”h2″ question-3=”Whatsapp cümleleri nasıl renkli yazılır?” answer-3=”Whatsapp cümlelerini renkli yazmak için yukarıdaki konumuzdan istediğiniz şekilli harfleri ve şekilli yazıları kullanabilirsiniz.” image-3=”” count=”4″ html=”true” css_class=””]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz