Samsung Telefonu Modem Olarak Kullanma

0
Samsung telefonu modem olarak kullanma
Samsung telefonu modem olarak kullanmak

Bağlantıda kalmak, bu modern gün ve çağda bir numaralı önceliğimizdir – ister eğlence ister iş için olsun, bağlantımızı kaybetmeyiz; bu 4G bağlantısı en iyi arkadaşımız olarak sınıflandırılabilir!

Hiç bir kafede çalışmakla meşgulken, onların WiFi bağlantılarını mutlu bir şekilde kesip de kendinizi rastgele çıkış yaparken buldunuz mu? Bu güvenilmezlik seviyesi, işinizi verimli ve zamanında yapmanıza pek izin vermiyor, değil mi? Kesintisiz harika bir bağlantı elde etmek için neden akıllı telefonunuzun kişisel erişim noktasına atlamıyorsunuz?

Neredeyse tüm Android cihazlar ve Apple teknolojisi, diğer cihazlara bağlanan bir uzak ağ erişimi olarak kullanılabilen 3G veya 4G teknolojisi ile donatılmıştır. Samsung telefonu modem olarak kullanma telefonunuzu sizin çevreleyen WiFi başarısız olduğunda bağlı kalmanın kolay bir yoludur. Bunu şu şekilde yapabilirsiniz;

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Mobil Uygulama Pazarlama Stratejileri: Kullanıcı Edinme Taktikleri

Samsung Telefonu Wifi Olarak Kullanma

Aşama 1

Samsung internet paylaşımı nasıl yapılır için, akıllı telefonunuzdaki Ayarlar Uygulamanıza girin ve akıllı telefonunuzdaki “Kablosuz ve Ağlar” etiketini seçin . “Bağlantı ve Taşınabilir Erişim Noktası ”seçeneğini seçin ve “Taşınabilir WiFi erişim noktası ayarları”na girin.

Modem

Aşama 2

Bir sonraki adım, “WiFi etkin noktasını yapılandır” a girmektir. SSID bölümüne Ağ adı seçiminizi yazın.

Aşama 3

Şimdi, çeşitli kullanıcılara açık erişime izin vererek veya erişim noktanızı kullanmasına izin verdiğiniz kullanıcılarla sınırlayarak bir güvenlik türü seçmeniz gerekiyor. Başkalarıyla paylaşmayı veya kendinize saklamayı seçebileceğiniz bir WPA2 güvenlik kodu ayarlamanız önemle tavsiye edilir .

Aşama 4

Bir sonraki adımınız basittir, mükemmel bağlantı ve kesinti olmaması için ihtiyacınız olduğunda Kişisel WiFi yönlendiricinizi açmanız yeterlidir.

Akıllı telefonunuzun WiFi yönlendiricisini sık bağlantı için kullanmanın ve diğer cihazlarda kullanmanın ek maliyetlerle sonuçlanabileceğini unutmayın. Veri planınızı kontrol ettiğinizden ve kullanmadığınız zamanlarda kişisel erişim noktanızı kapattığınızdan emin olun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz