PUBG: New State, 11 Kasım’da Android ve iOS’ta piyasaya sürülecek

0
pubg new state android ios
pubg new state android ios

KRAFTON, yeni battle royale oyunu PUBG: New State’in 11 Kasım’dan itibaren Android ve iOS’ta kullanılabileceğini duyurdu. Oyun 200’den fazla ülkede piyasaya sürecek. PUBG: New State çıkış tarihine ek olarak KRAFTON, yaklaşmakta olan içeriğinin “boru hattını”, küresel hizmet desteğini ve hile karşıtı önlemleri de açıkladı.

PUBG: BATTLEGROUNDS gibi PUBG: New State de oynaması ücretsiz olacak ve 17 farklı dilde sunulacak. İlginç bir şekilde, oyun Tencent tarafından değil KRAFTON tarafından geliştirildi. PUBG: BATTLEGROUNDS, KRAFTON tarafından konsollar ve PC için geliştirildi, ancak mobil şubesi Tencent tarafından geliştirildi. Görünen o ki, KRAFTON’un blog yazısında Tencent’ten hiçbir yerde bahsedilmediği için durum artık böyle değil.

PUBG: New State, bildiğimiz PUBG’den tamamen farklı olacak şekilde ayarlandı. PUBG evreninin farklı bir dönemi olan battle royale oyunu, yani 2051’de. Silah özelleştirmesine izin vereceği, dronlara sahip olacağı ve “benzersiz” bir oyuncu alım sistemi olacağı için yeni nesli kucaklayacak. PUBG: New State ayrıca yeni bir “gelecekteki Troi” haritası ve serinin temel öğesi Erangel haritası da dahil olmak üzere dört yeni harita ile gelecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   OnePlus yakında Nord markalı bir akıllı saat tanıtabilir

PUBG: New State

KRAFTON, PUBG: New State’in “PUBG: BATTLEGROUNDS’un PC sürümünde bulunanlarla aynı düzeyde en son teknoloji oluşturma teknolojisi ve bir silah sesi sistemi kullandığını” söylüyor. Ayrıca KRAFTON, hayranlarla aktif olarak iletişim kuracağını ve “mümkün olan en iyi oyun deneyimini sunmak” için özellikler ve düzeltmeler sağlayacağını söylüyor. Şirket ayrıca, güvenli ve adil bir oyun ortamı yaratmak için yeni bir hile karşıtı strateji başlattı.

Android kullanıyorsanız, artık PUBG: New State ve “ön kayıt” için Google Play Store sayfasına gidebilir, böylece oyunu hazır olur olmaz indirebilirsiniz. iOS kullanıyorsanız, ön kayıt yaptırmanın bir yolu yoktur. Oyunu indirmek için App Store sayfasına gitmeniz gerekecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz