Samsung, gelecek yılki Galaxy Fold 4 ve Flip 4 cihazları için üretimi artıracak

0
samsung galaxy fold 4 flip
samsung galaxy fold 4 flip

Yeni sızdırılan bir belgeye göre Samsung, gelecek yıl yeni nesil Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 katlanabilir amiral gemisi cihazlarının üretimini artırmayı planlıyor. Daha ucuz ve daha popüler olan Galaxy Z Flip 4 gözle görülür bir artış elde ederken, Z Fold 4 sayılar açısından bu yılki Z Fold 3 ile hemen hemen aynı kalacak. Daha fazla Samsung haberleri için https://teknobilimadami.com/ linkinden kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.

Elec (GSMArena aracılığıyla), gelecek yılın katlanabilir amiral gemileri için belirlenen üretim hedeflerini gösteren bir belge elde etti. Belgeye göre Samsung, Galaxy Z Flip 4’ün 6,9 milyon cihazını ve 2,9 milyon adet Z Fold 4’ü üretecek. milyon. Z Flip 3 bu yıl 999 dolardan başladı ve bu da Samsung’un satışları artırmasına açıkça yardımcı oldu ve muhtemelen aynı şeyin gelecek yıl daha gelişmiş bir sürümle olmasını bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Final Fantasy VII Rebirth önümüzdeki Şubat ayında piyasaya çıkıyor

Flip 4

Belge ayrıca Samsung’un yaklaşmakta olan Galaxy S22 Serisinden kaç adet satmayı beklediğini de ortaya koyuyor. Samsung, 14 milyon Galaxy S22 cihazı, 8 milyon Galaxy S22 Plus ve 11 milyon Galaxy S22 Ultra amiral gemisi üretmeyi bekliyor – bunun bir Galaxy Note Serisi cihaza çok benzemesi ve yerleşik bir S Pen ile gelmesi bekleniyor.

Galaxy S21’in 10 milyon, Galaxy S21 Plus için 8 milyon ve S21 Ultra için 8 milyon hedefi vardı. Samsung, bu yıldan daha fazla standart Galaxy S22 ve S22 Plus cihazı satmayı umuyor, bu da fiyatlandırma ve arz kıtlığı ile ilgili olabilir.

Rapor ayrıca Galaxy S22 Serisinin 5 Ocak’ta CES’te piyasaya sürüleceğini ve bu tür söylentileri ilk kez duymadığımızı belirtiyor. Galaxy S21 FE’nin de Ocak ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor, diğer söylentiler ise S22 Serisinin Şubat ayında geleceğini iddia ediyor. Tam olarak kimin haklı olduğunu tahmin etmek zor ama bir şey açık, yeni amiral gemileri gelecek yılın başlarında geliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz