Samsung Galaxy S22 Serisi bir kez daha 10 MP selfie kamerasına sahip olabilir

0
Samsung Galaxy S22 10mp kamera
Samsung Galaxy S22 10mp kamera

Yaklaşan Samsung Galaxy S22 serisi hakkında birkaç söylenti aldık. Bu sızıntıların çoğu, daha düz ekranlar, üst düzey varyantta yeniden tasarlanmış bir kamera modülü ve bazı kamera yükseltmeleri içeren bazı tasarım değişiklikleri önermektedir. Bununla birlikte, en son bilgiler, daha uygun fiyatlı varyantların selfie kamerasında büyük gelişmeler görebileceğimizi gösteriyor. Daha fazla telefon haberleri için https://teknobilimadami.com sitemizi inceleyebilirsiniz.

Galaxy Club’dan gelen bilgilere göre Samsung Galaxy S22 ve Galaxy S22 Plus, bir kez daha 10MP selfie kamerasına sahip olabilir. Bu, Samsung’un, Ultra modelleri dahil etmeden Galaxy S serisinde 10MP sensör kullanacağı dördüncü yıl olacağı anlamına geliyor.

Samsung’un Galaxy S serisinde ilk kez 10MP selfie kamerasına sahip olması, Samsung Galaxy S10 serisinin Galaxy S8 ve Galaxy S9’da bulunan 8MP selfie kamerasını geride bıraktığı 2019 yılındaydı. Yine de bu, bazı iyileştirmeler görmeyeceğimiz anlamına gelmiyor, çünkü söylentilere göre hem Galaxy S22 hem de Galaxy S22 Plus, 12MP geniş açılı kameranın yanı sıra 50MP ana kameraya sahip olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Sonunda satışta: Samsung 980 NVMe SSD ülkemizde satılmaya başlandı!

Samsung Galaxy S22

Ice Universe, Twitter’da da oldukça aktifti ve Samsung Galaxy S22 Plus’ın ön yüzünün “daha dar çerçeveli bir Apple iPhone 13’e benzediğini ve Çentik’in Delik haline geldiğini” iddia ettiğini ve ayrıca S22’deki çenenin de olduğundan bahsediyor. Ultra, Galaxy S22+’dakinden daha büyüktür. Ne yazık ki bu tweetler, Samsung’un bizim için neler hazırlamış olabileceğine dair bize daha iyi bir fikir verecek herhangi bir görüntüyle gelmedi.

Ayrıca, “Bazı ülkelerde ve bölgelerde Exynos2200’ün hala Galaxy S22 Serisinde bulunduğuna dair yeni bir haber aldım” diyor. Bu ilginç bir anda geliyor çünkü önceki bilgiler Avrupa pazarının Samsung Galaxy S22’nin Qualcomm Snapdragon sürümünü de alacağını gösteriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz