Samsung, Eskiyen SmartThings Uygulamasını Elden Geçiriyor

0
10

SmartThings, Samsung’un Amazon Alexa veya Google Home’a benzeyen akıllı cihaz platformudur. Samsung’un kendi ürünlerini ve binlerce üçüncü taraf cihaz ve platformunu birbirine bağlıyor, ancak uygulamaya bir süredir dikkat edilmesi gerekiyor. Uygulamanın tasarımı, One UI’ye hiçbir zaman tam olarak uymadı ve sekmeli organizasyon olmadan belirli bir cihazı aramak biraz zaman alabilir. Neyse ki, Samsung sonunda SmartThings uygulamasına çok ihtiyaç duyulan bir revizyon veriyor.

Samsung SmartThings Yeniden Tasarlanıyor

Uygulama güncellemesinin bugünden itibaren Android cihazlara yayılacağı ve iOS uygulamasının yakında benzer bir güncelleme alacağı söyleniyor. Samsung, Favoriler, Cihazlar, Otomasyonlar ve Menü düğmeleriyle yeni sekmeli bir tasarım için hamburger menüsünü kaldırıyor. TV’nizin ne yaptığını kontrol etmek için artık birden fazla dokunuş yok.

SmartThings
SmartThings

Samsung yaptığı duyuruda, “Adı geçen mobil ve Windows masaüstü uygulamaları artık gelişmiş güncellemeleri içeriyor” dedi. SmartThings’in bağlı ev deneyimini basitleştirmeye yönelik süregelen taahhüdünün bir parçası olarak yeni arayüz, yepyeni bir arayüzle daha kolay, daha sağlam bir kullanıcı yolculuğu ve daha hızlı yükleme süreleri sunuyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   Şebeke Sorunu Nedir? Nasıl Çözülür?

Yeni tasarım, SmartThings platformunda son birkaç ayda yapılan en son değişikliktir. Ocak ayında eklenen Android Auto desteği, insanların akıllı ev cihazlarına arabalarından hızlı bir şekilde erişmelerine olanak tanıyor (ör. işten dönerken evde termostatı açmak). Samsung ayrıca Nisan ayında SmartThings için bir web panosunu herkese açık olarak test etmeye başladı ve Mayıs ayında Galaxy Book Pro ile birlikte yeni bir Windows 10 uygulaması piyasaya sürüldü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz