Resme Logo Ekleme Nasıl Yapılır

0
120
Resme Logo Ekleme Nasıl Yapılır
Resme Logo Ekleme Nasıl Yapılır

Merhaba Teknoloji Haberleri sevenler, resme logo ekleme nasıl yapılır, özellikle de kendini bu alanda geliştirmek isteyenler için oldukça önemli bir konuyu bizlere sunmaktadır. Bir resmin size ait olduğunu nasıl gösterebilirsiniz, elbette kendinize ait bir şeyler ekleyerek. Bunun içinde resimlere bazı logolar eklemek zorunda kalabilirsiniz Bu da resmin size ait olduğunun en büyük göstergesi olacaktır.

İnternetten hangi remi indirirseniz indirin, karşınız muhakkak birilerinin yaptığı resimlerde çıkacaktır. Neden bu resimler size ait olmasın, özellikle de bu kadar kolay bir şekilde yapılıyorken? Tam da bu noktada en basit şekilde resme logo ekleme konusundan söz edeceğiz. Bu işlemler sayesinde, sizlerinde kendine özel resimleri olacaktır.

Resme Logo Ekleme Nasıl Yapılır
Resme Logo Ekleme Nasıl Yapılır

Resme Logo Ekleme Nasıl Yapılır? 

Bu aşama öncelikli olarak bir program edinmelisiniz. Sizlere önereceğimiz program ise PhotoScape olacaktır. Tamamen ücretsiz bir şekilde karşınıza çıkacak olan bu uygulamayı, aynı zamanda internet üzerinden de kolayca indirebileceksiniz. Bu uygulama üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabileceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   JQuery Nedir ve Nasıl Kullanılır

Eğer sizlerinde kullandığı farklı programlar var ise, birazdan söz edeceğimiz adımlara istinaden bu uygulamaları oradan da yapmaya çalışabilirsiniz. Fakat bu programı indirmek, hem çok daha avantajlı olacaktır hem de işinizi daha iyi yapmanızı sağlayacaktır. Adımlar şu şekilde olacaktır:

  • Öncelikli olarak programı indirmeniz gerekecektir. Bu aşamada next>next seçenekleri ile kolaylıkla ilerleme sağlayabileceksiniz.
  • Program kısa ve kolay bir biçimde inecektir. Açıldığı zaman karşınızda “Düzenleyici” seçeneği çıkacaktır, buradan ilerleme sağlayabilirsiniz.
  • Düzenleyici seçeneğinden sonra, sayfanın solunda fotoğraflarınızın yer aldığı bir alan karşınıza çıkacaktır. Buradan resminizin bulunmuş olduğu klasörü seçtikten sonra, yazı veya logo eklemek istediğiniz resmi seçin ve önünüze getirin.
  • Sonrasında ekranın altında; “ev>nesne>kırp>araçlar” menüsünden, “nesne” kısmına tıklamanız gerekecektir.

  • Bu menüyü de açtıktan sonra, karşınıza bir fotoğraf emojisi çıkacaktır ve ardından foto yazısına tıklamanız gerekecektir.
  • Bu açılan sayfada ise hangi logoyu eklemek isterseniz onu seçin ve aç yazısına tıklayın.
  • Karşınıza, logo resmin üzerine eklenmiş biçimde karşınıza çıkacaktır. Sonrasında gerek boyutunu gerek ise de şeffaflığını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
  • Yapmak istediğiniz tüm aşamaları da yaptıktan sonra, kaydet ve farklı kaydet seçeneklerinden ilerleyerek, resme logoyu eklemiş olacaksınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz