Outlook, on yılı aşkın en büyük güncellemesini aldı

1

Microsoft, on yıldan fazla bir süredir Outlook için en büyük güncelleştirmeyi sunarak “muhtemelen 1997’deki ilk sürümünden bu yana Windows için Outlook’ta en büyük değişikliği” sunmaya hazırlanıyor.

Değişiklikler, Outlook’un paylaşılan takvimleri nasıl yönettiğine, önemli güvenilirlik iyileştirmeleri getirerek ve Outlook istemcileri arasında eşitleme sürelerini azaltarak dünya çapında milyonlarca işletmeye ve kuruluşa yardımcı olmaya odaklanıyor.

Outlook Takvimleri Paylaşımı Kolaylaştırır

Büyük Outlook güncellemesi, özünde, paylaşılan takvim özelliği için büyük bir revizyondur. En kullanışlı ve en iyi kullanılan Outlook özelliklerinden biri olan takvimi kullanmak, özellikle büyük ekiplerde çalışırken bazen sinir bozucu bir deneyim olabilir.

Tüm değişiklikler perde arkasında gerçekleşiyor. Büyük bir görsel bakım bekleyen kullanıcılar için beklemeye devam etmelisiniz. Umarız çok uzun sürmez, çünkü Microsoft defalarca ipuçlarını bıraktı ve hatta Windows 10 için 2021’in ikinci yarısında gelmesi planlanan büyük bir görsel güncellemeden bahsetti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !   İşte karşınızda Oppo A74 ve A74 5G!

Outlook

Yükseltilmiş paylaşılan takvim aslında bir süredir çalışıyor. Web üzerinde Outlook, Mac için Outlook ve Outlook’un mobil uygulamalarına sahip kullanıcılar, özelliği test ediyor ve önizliyor. Yalnızca şimdi, yükseltilmiş takvim senkronizasyonu tam üretime geçmeye hazırdır ve her Windows için Outlook (yani Microsoft 365 ve Microsoft Office) kullanıcısı için başlatılır.

Outlook Kullanıcıları için Daha Hızlı Takvim Senkronizasyonu

On yıldan fazla bir süredir Outlook takvim senkronizasyonunun “Outlook’taki en büyük değişiklik” olduğunu müjdelemek biraz çılgınca görünüyor. Birçok kullanıcı, bu güncellemenin böylesine yüce bir başlığı hak ettiğini, bu kadar coşkulu bir şeyin kapsamlı görsel revizyonlara ve inanılmaz özellik yükseltmelerine eşlik etmesi gerektiğini düşünmeyecek.

1 YORUM

  1. Uzun yıllardır outlook msn v.s tarzı sitelerle işlerimi hallettim. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte geçen yıllara göre çok büyük değişiklikler yaşayan outlook daha kullanışlı ve hızlı bir şekilde hizmet vermeye başladı. Özellikle şirket içi yazismalarimi yaptığım outlook ile bir çok işimi kolay bir şekilde yapıyorum. Masaüstü uygulaması kullanarakta daha hızlı e-posta gönderme ve alma gibi işlemler oldukça hızlı. Son güncelleme ile birlikte harika işlere imza atmış.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz